Azospermi, Spermde hareketsizlik, sperm arttırma teknikleri
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.358

  Standart Azospermi, Spermde hareketsizlik, sperm arttırma teknikleri

  Spermde hareketsizlik, sperm arttırma teknikleri, sperm problemleri  Alıntı s_somaz Nickli Üyeden Alıntı
  10 yıl önce kabakulak hastalığı geçirdim kabakulak hastalığımdan dolayı testislerim şişmeye ve ağrımaya başladı doktora göründüm tedavi oldum şişkinliği indi ağrısı devam ediyor gittikçe küçülmeye başladı bu sene doktora göründüm belirli ölçüde değil küçülmüş dediler ve sperm sayısıda büyük oranda azalma olmuş tedavi uyguladı ama boş neyapmalıyım veya bana nasıl yardımcı olabilirsiniz. 0507 42........ bunaluma girmişim
  Ozon yağı ile testislere masaj yapıyorsunuz ve Keciboynuzu Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 2. #2
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.358

  Standart  a-) Orşit, orchitis, testis iltihabı
  b-) Epididimit, testis üstbezi iltihaplanması:

  Erkeklik organları penis, testis ve epididim (testis üstbezi) dıştan görünen organlarıdır. Testis?de üretilen sperma epididimde toplanır. Epididimdeki spermave hormonlar prostatın yanındaki tohumtorbasına gönderilir. Boşanma sırasında koyu olan meni prostatın salğıladığı hormonun karışımı ile sıvılaşır. Bir benzetme yapacak olursak yoğurt gibi olan meni ayran gibi sıvılaşır. Bunedenle prostat amaliyatı olanlarda boşanma sırasında ağrı çekerler. Testis ve testisüstbezi (epididim) birbirlerine yapışık gibi yakın olmalarına rağmen hastalıkları ve iltihaplanmaları farklıdır.

  Orşit (testit iltihaplanması) nedir?
  Testis iltihaplanmasına genelikle virüsler ve nadirende bakteriler sebep olur.
  1-) Kabakulağa yakalanan çocukların % 30-35?inde testis iltihaplanması görülür ve bu bazılarında sadece bir testisinin iltihaplanması şeklinde görülürken bazende ikiside aynı anda iltihaplana bilir. Bu virüse paramyxovirüsü (paramiksovirüs) sebep olur.
  2-) Genore (belsoğukluğu) ve cinsel organlarda verem
  3-) Yaralanma (travma) sonucu iltihaplanma
  4-) Nadirende otoimmün hastalığı sebebiyle vücudun kendi antikorları testisi tahripedebilir.

  Testis üstbezesi iltihaplanması (epididimit) nedir?
  Epididimit (testis üstbeze iltihaplanması) genelikle idrar yolları iltihplanması ile iltihplar buralara kadar yayılır. Eskiden epididimite belsoğukluğu sebep oluyordu, günümüzde ise Chalmydiler (Kalmidinler) veya Mikoplasmalar buna sebep olmaktadır. Epididimitteki spermalar tohum kordonu aracılığıyla taşınır. Epididimin iltihaplanması kişinin döleme güçünü kaybetmesine sebep olur.

  Orşit ve epididimitin belirtileri:
  Bu iki organdaki iltihaplanmaların belirtileri hemen hemen aynıdır.
  1-) Testis ve epididimde çok yoğun ağrılar.
  2-) İltihaplanma testisten epididime ve epididimden testise geçebilir.
  3-) Testis ve testis üstbezeleri (epididim) şişer ve sertleşir.
  4-) Testis torbasının (scrotum, skrotum) derisi kızarır ve ısınır.
  5-) Orşit ve epididimitle birlikte kişide ateşlenme görülür.
  6-) Idrar yolları iltihaplanmalarında görülen sık sık idrar yapma (poliüri), geceleri idrar yapmak için kalkma (niktüri), kanlı idrar yapma (hematüri) ve kendini idrar yapma zorunda hissetme (strangüri) gibi haller görülür.

  Hastaliğin teşhisi:
  Hastalığın teşhisi hasta ile yapılacak detaylı bir konuşmailede teşhis konabilir, şayet kabakulak enfeksiyondan sonra orşit görülmüşse bu hemen anlaşılır. Bu yeterli olmazsa ultrasonla muayenesi kesin çözümdür. İltihaplanmaya hangi mikrobun sebep olduğu ancak kann ve idrar muayenesi ile beli olabilir. Sık sık ve sürekli görülen iltihaplanmalarda ise meninin muayenesi gerekebilir.

  Orşit ve epididimitin tedavisi:
  Bakterilerin sebep olduğu enfeksiyonlarda antibiyotikler etkili olurken, virüslerin sebep olduğu enfeksiyonlarda ise Gökçek İksiri ve ZYE etkilidir. Gökçek İksiri ve ZYE immün sistemini harekete geçirerek bakteri ve virüslerin yok olmasını sağlarlar. Bir tanıdığımın testileri şişmiş ve dokununca aşırı ağrıdığını söylüyordu. Birkaç defa doktorunun yazdığı antibiyotikleri kulanmasına ragmen faydasını görmemişti. Ben ona Gökçek İksiri verdim 3 ay sonra hiçbir rahatsızlığının kalmadığını söyledi. Bu rahatszılık bendede vardı bende çok tedavi yöntemi dendim. Bir gün gececi çalışırken ağrılara dayanamadım ve Frakfurt havaalanındaki acil kliliğe gittim. Durumu analtım bakmadılar bile antibiyotik verip gönderdiler. Dar pantolon giyemiyor elimle dahi dokunamıyordum. Aşırı şişti ve ağrı yapıyordu. Gökçek İksirinden önce noni, aloe vera, çörekotuyağı vb.., çok şey denedim, faakt kesin çözüm olmadı. Gökçek İksirinden sonra kısa sürede iyileşti. Bu rahatsızlık kabakulak geçirenlerde sıkca görülen bir durumdur.

  Belenmekte önmelidir hayvansal besinler nedeniyle testislerdeki yağlanama kandolaşımı anormaliklerine sebep olur. Şayet kişi çocukluğunda kabakulak geçirmişse, virüs kalıntıları ileride tekrar iltihaplı hastalıklara sebep olabilir. Tedavisi Gökçek İksiri ile mümkündür. Sağlıklı beslenmek tedavi sürecini hızlandırır.

  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Gökçek İksir'i ile tedavi olmak mümkündür. Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.Gökçek İksiri vücudu cüruflardan arıtır, iltihaplı hastalıkları iyileştirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir.Gökçek Tonik mide-bağırsak rahatsızlıkları, deri hastalıkları ve her türlü alerjiye karşı etkilidir.

  Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.Gökçek Diyet
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 3. #3
  incsoft Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Jan 2009
  Mesajlar
  1

  Standart sperm arttırma teknikleri

  Biliyoruzki arkadaşlar herşey allahdan gelen birşeydir.Ben kendim sperm sayısı 800.000 olan ve 2 yıl evli olmama rağmen normal yolla çocuk sahibi olamadığım gibi 1 kez tüpbebeklede negatif sonuç alan hastalardan birisiyim.Doktorlar tıbbın çözemediğini doğal tedavilerin çözemeyeceğini üstüne basa basa söylemektelerdir.Sperm sayısını ve hareketliliğini arttıran ne tür bitkisel ilaçları önerebilirsiniz?Önerdiğiniz ilaçlarla benim gibi olarak normal yolla çocuk sahibi olan kişiler varmıdır?

  Teşekkürler.

 4. #4
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.358

  Standart  Alıntı incsoft Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Biliyoruzki arkadaşlar herşey allahdan gelen birşeydir.Ben kendim sperm sayısı 800.000 olan ve 2 yıl evli olmama rağmen normal yolla çocuk sahibi olamadığım gibi 1 kez tüpbebeklede negatif sonuç alan hastalardan birisiyim.Doktorlar tıbbın çözemediğini doğal tedavilerin çözemeyeceğini üstüne basa basa söylemektelerdir.Sperm sayısını ve hareketliliğini arttıran ne tür bitkisel ilaçları önerebilirsiniz?Önerdiğiniz ilaçlarla benim gibi olarak normal yolla çocuk sahibi olan kişiler varmıdır?

  Teşekkürler.
  Ozon Yağı ile Testislere ve Penise Masaj yapılır, Epimediumlu Macun, Keçiboynuzu Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 5. #5
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.358

  Standart


 6. #6
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.358

  Standart


 7. #7
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.358

  Standart

  Alıntı dejavu_san Nickli Üyeden Alıntı
  öncelikle kolay gelsin. Sorum şu olacak. Sperm hareketliliğini gerçekten çoğaltan bi ürününüz varmı? Varsa ne kadar garanti verebilirsiniz ?
  Epimediumlu Macun, Ozon Yağı, Keçiboynuzu Forte, Enginar Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 8. #8
  Üyelik tarihi
  Jul 2006
  Mesajlar
  3.529

  Standart

  Azospermi ne demektir
  Sperm sayısının normal kabul edilebilmesi için en az 20 milyon /ml de sperm olması gerekir. 20 milyon/ml in altındaki değerlere Oligospermi (sperm sayısının normalden az olması) denilirken, menide sperm hücresinin yokluğuna Azospermi adı verilmektedir. Bu durumda meni tahlilinde canlı veya cansız hiçbir sperm hücresi gözükmez.

  Nasıl veya neden olur?
  Menide sperm bulunmaması ya testislerde sperm üretiminin olmaması veya testislerde üretilen olgun spermlerin boşaltıcı kanallardan dışarıya ulaşamamasından (tıkanıklık) kaynaklanabilir. Her iki durum çoğu zaman doğuştan (genetik) bir hasardan olabildiği gibi sonradan da meydana gelebilir

  Teşhis nasıl konur?
  Bu durumu teyit etmek için en az iki farklı zamanda yapılmış spermiogram tahliline ihtiyaç vardır. Azospermi olan erkeklerde bu durumun nedenini araştırmak için sıklıkla yumurtalarda sperm oluşumunu uyaran hormonlara (FSH, LH, Testesteron) bakılabilir. Ancak tıkanıklığa bağlı olmayan azospermide genetik (doğuştan gelen) bozuklukları tespit etmek için merkezimizde mutlaka genetik testlerden kromozom ve mikrodelesyon testlerine bakılmaktadır.

  Azospermili hastada sperm elde edilebilir mi?
  Hastada hormonlara bağlı veya genetik bir problem yok ise yani sorun sadece testislerde normal üretilen spermlerin varlığına karşın, boşaltım sistemindeki bir tıkanıklıktan kaynaklanıyorsa testislerden iğneyle doku aspirasyonu veya doku biyopsisi yapılarak (TESA ve TESE işlemleri) sperm hücresi aranır. Tıkanıklığa bağlı durumlarda testisten % 100'e yakın oranda sperm elde etmek mümkündür. Tıkanıklık haricindeki nedenlere bağlı durumlarda ise sperm elde etme şansı % 50 civarındadır.

  Biyopsi nerede yapılır?
  Biyopsi işlemlerinin mutlaka doku dondurma imkânları olan bir tüp bebek merkezinde ve deneyimli bir ürolog tarafından yapılması gereklidir. Çünkü olgun sperm hücresi bulunursa daha sonra tüp bebek tedavisinde kullanılmak üzere dondurulabilir. Dondurulmuş spermlerle başarı ve oluşan bebeğin sağlığı taze spermle yapılandan bir farkı yoktur. O nedenle biyopsinin elde edilecek materyalin heba olmaması açısından dondurma yapılabilen bir yerde olması çok önemlidir.

  Biyopsi nasıl yapılır (TESA/TESE/Micro TESE)
  İşlem sırasında testisler lokal anesteziyle uyuşturulduktan sonra kılcal bir iğne ile yumurtalık dokusunun sıvısı çekilerek içerisinde sperm olup olmadığı incelenir. Buna TESA (testiküler sperm aspirasyonu) denir. Dikişsizdir ve diğer işlemlere göre daha basittir. TESE (testiküler sperm ekstraksiyonu) ise yumurtalık uyuşturulduktan sonra dokuya kesi yapılmasıdır. Değişik bölgelerden küçük doku parçacıkları çıkartılarak aynı anda laboratuarda sperm aranması temeline dayanır. Mikro TESE de ise bu doku alınması mikroskop altında yapılarak dokular arasında seçicilik arttırılır. Bu işlemler dikişsiz veya çok az dikişle yapılabilir ve işlemden sonra hastanın merkezde yatması gerekmez. Çok fazla ayakta kalmaması için kesi yapılan olgularda 2-3 gün yatak istirahati önermekteyiz

  Ne zaman TESA-TESE yapılmalıdır?
  İki türlü olabilir,
  • 1 - Sperm varlığını teyit ettikten sonra yani daha hiç tüp bebek tedavisine başlamadanbiyopsi yapılmasıdır. Böyle bir durumda biyopsi sonrası elde edilen spermler varsa dondurulur. Merkezimizde bu yol daha fazla kullanılmaktadır. Avantajı sperm bulunamazsa bayanın tedaviye alınması gerekmeyecektir. Dezavantajı ise çok az sperm bulunduğu takdirde dondurma şansı bulunmamakta ve bu spermler heba olmaktadır. Böyle bir durum nadir de olsa tedavi için yeni bir biyopsi işlemi gereklidir.
  • 2 - Bu yolda ise taze spermle uygulanan yöntem ki ülkemizde çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu yöntemde biyopsi işlemi tüp bebek tedavisi başladıktan sonra yani sperm hücresi gerekli olduğu zaman yapılır. Yani yumurtaların alınacağı günden bir gün öncedir. Bayan bu sırada tüp bebek tedavisinin yumurta geliştirme aşamalarının hepsini geçirmiştir. Sperm bulunduğu takdirde yumurtalar toplanır ve işlem tamamlanır. Bulunamadığı zaman ise tedavi iptal edilir. Bu aşamadaki iptal durumunda ruhsal etkilenme tedavi öncesinde yapılana göre daha ağır olmaktadır.

  Önce hangisi yapılmalıdır?
  Daha basit, ucuz ve zahmetsiz olduğu için iğneyle alma yöntemi (TESA) tercih edilmelidir. Merkezimizde çoğu zaman iğne yönteminde bulunamadığı taktirde biyopsi ile alma yöntemine (TESE) geçilmektedir. Sperm üretimi olan hastalarımızda %80 civarında iğne yöntemi ile sperm bulunabilmektedir.

  Mikro TESE daha mı üstündür?
  Daha seçici olduğu varsayımıyla sperm bulma olasılığının daha yüksek olduğu iddia edilmektedir. Ancak kendi deneyimlerimiz anlamlı bir farkın olmadığı şeklindedir.

  İşlemlerin ne gibi yan etkileri vardır ?
  Hematom (doku içerisine kanama) en sık görülen yan etki olurken enfeksiyon çok nadir görülebilecek yan etkiler arasındadır. İşlemin cinsel yaşantı üzerine olumsuz bir etkisi bulunmamaktadır.

  Dokudan alınan spermlerle başarı genel tüp bebek başarısından daha mı düşüktür?
  Özellikle tıkanıklığa bağlı olan yani sperm üretiminde problem olmayan azospermili hastalarda testisden alınan spermlerle başarı menide spermi bulunan erkeklerle aynıdır. Sperm üretim yetersiliğine bağlı azospermili erkeklerde ise tıbbi literatürde başarı %5-10 daha düşüktür.

  Dondurulan spermlerle başarı daha mı düşüktür?
  Bu konuda da tıbbi literatürde başarı genelden %5-10 civarında daha düşükkenmerkezimizde taze kullanılan dokuda gebelik başarısı hemen hemen aynıdır.

  Azospermili erkeklerin erkek çocuklarında da benzer sorun olma riski var mıdır?
  Evet özellikle genetik testlerde Y kromozomu üzerinde mikrodelesyonlar (genetik şifre kaybı) olan erkeklerin erkek çocuklarında da benzer şekilde ileriki yaşamalarında tüp bebek tedavisine ihtiyaç duyma olasılıkları daha yüksektir.

 9. #9
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.358

  Standart

  Alıntı ERSİN BİROL Nickli Üyeden Alıntı
  siperm eksikligi ve siperm marfolojisinde bozukluk ve spermde hareketsizlik oldugundan dolayi(kisirlik)çocugumuz olmuyor.bununla ilgili tecrübe veya bilginiz varsa paylasin lütfen.
  Erken boşalma problemi organik veya psikolojik nedenle olabilir. Şayet problem psikolojik ise Gökçek Sinir çayı hapı, yok eğer organikse o zamanda Gökçek İksiri iyi gelir, çünkü testislerdeki curufu eritir ve daha kaliteli sperm salğılanmasını sağlar ve damarlar temizlenince penise daha çok kan dolar. Viyagra gibi kimyasal haplarla yapılmak istenen penis kan akışını artırmaktır ve öyledirde, fakat viyagranın o kadar çok yantesiri vardırki sonu ölümle bitebilir. Gökçek İksiri ile yapılan tedavi zaman alabilir, fakat tedavi kalıcıdır vede yantesiride yoktur.


  Benim yakinan tanıdığım Ahmet amca 60 yaşında ve ailesi 40 yaşında adamcağız ailesi ile yatağa girince başaramıyacağım diye içinde bir korku beliyormuş ve korkuyormuş. Bana yardımcı olmamamı söyledi ben ona Gökçek Sinir çayı ile kendine güveninin artacağını söyledim ve bir paket çay verdim. Ahmet amcayı 3 ay sonra gördüğümde şimdi korkum yok ama peniste bir sertleşme yok dedi. Bende ona hemen etki istiyorsan viagra alacaksın, kalıcı olarak cinsel güçünün artmasını istiyorsan Gökçek İksiri kulşanacaksın vede doğru beslenceksin dedim.Doğru beslendiğini söyledi.

  Bende ona doğru beslenmenin et ve et mamülerini azaltmak, hiç peynir yememek, siyah çay, kahve, kola ve asitli içecek içmemekle vede aşırı tatlı ve hamurlu yememekle olacağını anlatım. O da biz yıllarca yanlış besleniyormuşuz dedi. Gökçek İksir alıp kulanmaya başladı 1. şişede cinsel güçünün artığını söyledi ve ve ben buna bir yıl devam etsem yan tesiri olur mu? dedi bende olmaz dedim. İstersen 10 yıl kulan bir yan tesiri olmaz dedim. O da o zamn sen benim iksirimi her ay hazırla ben alayım dedi.

  Damarlar ne kadar elastik yani temizse hücreler o kadar iyi beslenir. Damar sertliği testislerin yeterince hormon ve sperma üretmesini engeller. Viagra ile yapaılmak istenen ne? penise yeterince kan pompalamak ve pompalanan kanın penis ve çevresinde daha uzun süre kalmasını sağlamak. Tabii viagranın etkisi bir anlık vede birçok yan etkisi var. Şeker hastası bir tanıdık viagra almış, ailesi ile uzun süre cinsel ilişkide bununamadığından. Cinel münasebetten sonra kan geri dönmemiş ve penisi mosmor kalmış. Yakınları hemen hastaneye götürmüşler. Doktor 15 dakika geç gelseydiniz kesmek zorunda kalırdık dikkat edin diye uyarmış. Gökçek İksir uzun süre alındığında damarları temizler ve arıtır ve böylece cinsel organlara yeterince kan problemsiz gider. Hormon ve sperm kalitesi artar.Spermin kalitesi testislerdeki yağlanmanın giderilmesi ile sağalnır Bunun için Gökçek İksir artı doğru beslenmeniz gerekir.

  Ozon Yağı ile Testislere ve Penise Masaj yapılır, Epimediumlu Macun, Keçiboynuzu Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 10. #10
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.358

  Standart

  Alıntı ali111 Nickli Üyeden Alıntı
  Testislerimde ağrı ve şişlik vardı doktorumun verdiği anti biyotikler fayda vermeyince internetten ibrahim beyin sitesini buldum. O kendisininde aynı rahatszılığı yaşadığını ve daha önce alo vera, noni ve çörek otu yağı kulandığını bunların geçici rahatlama sağladıklarını fakat kalıcı olarak iyileşme görülmediğini ve kendi geliştirdiği GÖKÇEK İKSİRİ ile rahatsızlığının tammen yok olduğunu söyledi. Ben de alıp kulandım aradan 3 ay geçti çok şükür bu rahatszılığım tamamen yok olur. Bu arada cinsel güçümde artı, ibrahim bey iyiki varsınız. Size ne kadar teşekkür etsem az. Çok sağolun. Bu testis problemi çocukluğunda KABAKULAK olanlarda çok görülüyormuş. Bende küçükken kabakulak geçirmiştim.
  Ozon Yağı ile Testislere ve Penise Masaj yapılır, Epimediumlu Macun, Keçiboynuzu Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-19-2012, 13:48
 2. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-05-2012, 14:07
 3. Sperm kalitesini artıran besinler
  By ozzylive in forum Beslenme, Diyet ve Kilo Problemleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 01-26-2012, 10:01
 4. Cevaplar: 7
  Son Mesaj: 01-03-2012, 08:13
 5. Sperm düşmanı ilaçlar!
  By maturidi in forum Cinsellik
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 11-22-2011, 14:31

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri