Panik Atak,panik atak testi panik atak belirtileri panik atak ilaçları, anksiyete
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The SORULAR page is where you will Sorularınızı bu bölümde sorabilirsiniz
 1. #1
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.875

  Standart Panik Atak,panik atak testi panik atak belirtileri panik atak ilaçları, anksiyete

  Panik Atak,panik atak testi panik atak belirtileri panik atak ilaçları, anksiyete  Hocam Panik atak problemim var ne tavsiyeedebilisiniz?
  Depresyon, Ruhi çöküntü

  Depresyona eskiden ruhi çöküntü , bitkinlik, yorğunluk, gevşeme ve cesareti kırılma gibi kelimelerde tarif edilebilirdi. Depresyon psikolojik bir rahatsızlık olup haftalarca, aylarca ve hatta yıllarca sürebilir. Almanyada 4 milyon kişinin depresyon rahatsızlığı olduğu düşünülürse işin önemi anlaşılır.Depresyonun sepeplerinden en önemlisi sağlıklı insanlarda normal çalısan serotonin ve noradrenalin gibi nörotransmitik maddelerin (sinir uclarından dokulara haber veya uyarı taşıyan madde) normal üretim ve elimine şeklinin bozulması sonucu ortaya çıkar.

  Beyindeki serotonin ve noradrenalin gibi hormonlarda azalma görülür. Buda depresyona sebep olur. Avupa ülkeleindeki iş krizi nedeniyle işçi hakaları 50-60 yılın gerisine döndü ve işyerlerinde işçi ve memurlar uygulanan baskılar insanların psikolojisini bozdu. Molalar azldı, ücretler düştü ve yeni işcilerin artık yıllık çalışma planlarıda yok işverenin çağrı güçü (abruf Kraft) adını verdiği bu işciler birgün sabahcı, birgün ögleci ve birgün gececi olarak işe gelmekteler. Sürkli vardiye değişimi, çok çok düşük üçret ve ağır baskılar insanların morallerini bozmakta insanlar sinirsel gerilimle yaşamaka ve depresyona yakalanmaktadırlar.

  Çin, Hindistan, Malezya ve Endoneya gibi güney doğu ülkelerinin son 30 yıldır dormayan kalkınışları başta ABD ve Avrupa ülkelerinin rekabet güçünü düşürmekte ve işvernleri işcilere baskıya zorlamaktadır. Çare işcinin işyerine ortak olmasıdır. Ortak olan insanlar daha verimli ve kaliteli ürün üreteceklerinden bu heme işvereni hemde işcileri memun edecektir. İşciler arasında veya şefleri ile sürtüşmeler minimuma düşecektir. Ortaklık sistemine geçenler, çağı yakalıyark çok, kaliteli üretim ve dayanışma ile problemler aşılacak ve işcilerde hem bedenen, hemde ruhen rahatlıyacaklar.

  Depresyonun belirtileri: Kişinin kendini bazen yorğun, bitkin ve ümitsiz hissetmesi normaldir. Normal olan bu durumla, hafif depresyon arasındaki fark birbirine çok yakındır. Buna ancak aşağıdaki rahatsızlıklar ortaya çıkıyorsa o zaman depresyon diyebiliriz.
  1-) Ürkek davranışlar
  2-) Normal eğlence ve toplantılara karşı isteksiz, ilgisiz ve sevincle katılamama
  3-) İştahsızlık çekme, zayıflama ve nadirende aşırı yiyerk şişmanlama
  4-) Uykurahatsızlıkları
  5-) Acıverici huzursuzluk, hedeflerinden tavizverme meyli, düşünememe, konsentre olamama, kararsızlık vb..
  6-) Cinsel arzularda azalma
  7-) Enerjisizlik ve yorğunluk
  8-) İkidebir ölümü düşünme veya intihar etmeyi düşünme, intihar teşebbüsü
  9-) Çok sevdiğini kaybetme
  10-) Hayat şartlarını çekilemez bulma ve anlamsız bulma
  11-) Beyindeki bazı hormonların yetersiz salğılanması
  Bunlar depresyonun belirtileridir.

  Depresyonu önlemek için serotonin içeren hapların kulanmanılması mahzurludur, çünkü sayılmayacak kadar çok yantesiri vardır. Bunedenle serotonin salğılamasını doğal olarak artıran Gökçek İksiri ve Kılıçotu preparatları kulanılır. Ayrıca günde bir tane turunç veya greyfurt yenirse buda iyi gelir. Dresyonla basğırsak florasının ne ilgisi var diyenler olacaktır? Bağırsaklardaki zararlı bakteriler ve mantarlar sürekli toksik maddeler üretir ve bu toksik maddeler absorbe edildikten sonra beyine olumsuz etkiler yapar. Ve depresyona sebep olabilir.

  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Gökçek İksir'i ile tedavi olmak mümkündür. Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.Gökçek İksiri vücudu cüruflardan arıtır, iltihaplı hastalıkları iyileştirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir.Gökçek Tonik mide-bağırsak rahatsızlıkları, deri hastalıkları ve her türlü alerjiye karşı etkilidir.

  Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.Gökçek Diyet
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 2. #2
  Üyelik tarihi
  Jul 2006
  Mesajlar
  3.643

  Standart Panİk Atak

  ANKSİYETE BOZUKLUKLARI

  PANİK ATAK

  İnsanların yaşamlarını devam ettirmeleri, tehlikeli durumlardan korunmaları açısından anksiyete ve stres oldukça önemlidir. Anksiyete kısaca kaygı veya bunaltı olarak tarif edilebilir. Anksiyeteli kişi sıkıntılı ve heyecanlıdır, aniden kötü bir haber alacak veya kötü bir şey olacakmış gibi hissedebilir. Bu ruhsal belirtilere çarpıntı, nefes darlığı, terleme, titreme gibi bedensel belirtiler de eşlik edebilir.


  Anksiyete normalde tehlikeli durumlarda kişinin kendisini korumasına yardımcıdır ve belirli hedeflere ulaşmak için zorlayıcı olmaktadır. Tehlikenin algılanması ile döğüş ya da kaç ilkesi uygulanır. Örneğin ısırmak amacıyla üzerine koşarak gelen bir köpeği gören kişide ilk tepki köpekten kaçmaktır. Köpeğin saldırısı tehlikelidir, bu saldırıya duyarsız kalmak kişinin yaralanmasına sebep olur. Bu tehlikeyi sezerek korkmak kişinin kendisini koruma mekanizmalarını harekete geçirmek açısından önemlidir. Benzer şekilde sınava girme kaygısı sayesinde sınavlara daha iyi hazırlanılır. İşinde başarısız olma kaygısı olan kişiler işini daha dikkatli yaparlar.
  Sağlıklı kişilerde korku ve kaygının nedeni bellidir. Hastalık durumunda ise nedensiz korku ve kaygı duyulur. Hastalık düzeyinde kaygı tek başına olabilir ve bu anksiyete bozukluğu olarak adlandırılır veya depresyon, alkol-madde bağımlılığı, tiroid bezi hastalıkları gibi çeşitli bedensel ve ruhsal hastalıklara eşlik edebilir.

  Kişinin yaşamı boyunca anksiyete bozukluğu geçirme oranı % 25 dolayındadır. Çoğu kişi bu hastalığı doktora başvurmadan kendi başına atlatmaya çalıştığı için psikiyatriye başvuranların sayısı oldukça düşüktür.

  Ansiyete bozuklukları çeşitlidir:

  Panik bozukluğu
  Yaygın anksiyete bozukluğu
  Sosyal fobi ve diğer fobiler
  Obsesif kompulsif bozukluk
  Travma sonrası stres bozukluğu
  1.PANİK BOZUKLUĞU (PANİK ATAK)

  Anksiyete belirtileri ataklar halinde gelir. Ataklar genelde 15-30 dakika kadar sürer. Atakların sıklığı ve şiddeti tanı açısından önemlidir. Panik atağın ne zaman geleceği bilinmez ve bu da kişilerin kaygısını artıran sosyal uyumunu bozan en önemli etmenlerden biridir.

  Genelde gençlik döneminde ortaya çıkar. Gerçek nedeni bilinememektedir, ancak sıklıkla stres yaratan önemli yaşam olayları ile ilişkisi vardır (okulu bitirmek, evlenmek, çocuk sahibi olmak, yeni bir işe başlamak, yakınını kaybetmek, ağır hastalık geçirmek gibi).

  Panik atağı sırasında aşağıdaki belirtilerden en az dördü bir arada bulunmalıdır:

  Çarpıntı
  Terleme
  Nefes darlığı, boğuluyormuş gibi hissetme
  Titreme
  Baş dönmesi
  Bulantı
  Yaşadıklarının gerçek olmadığı hissi
  Ateş basması veya üşüme hissi
  Bedeni uyuşuyormuş gibi hissetme
  Göğüs ağrısı
  Ölüm korkusu
  Aklını yitirme veya çıldırma korkusu
  Panik ataklarda yukarıdaki belirtiler yanında aşağıdaki özellikler de önemlidir:

  Ataklar genelde aniden ortaya çıkar, atak ortaya çıktığında bunu durduracak bir yol yoktur.
  Kaygının şiddeti ile yaşanılan durum arasında genelde bağlantı yoktur.
  Atak genelde birkaç dakikada geçer, ancak bazen daha uzun süre devam eden ataklar olabilir.
  Atakların sıklığı kişiye göre değişir, ayda bir iki tane olabileceği gibi bazılarında hemen her gün görülebilir veya sık tekrarlayan ataklardan sonra uzun bir süre atak görülmeyebilir. Panik ataklarının ortaya çıkışı belli bir nedene bağlı olabilir veya nedensiz olarak kendiliğinden ortaya çıkabilir. Sadece baş dönmesi ve çarpıntı belirtileri ortaya çıkıyorsa sınırlı belirtileri olan ataktan bahsedilir. Sınırlı belirtileri olan ataklar iyileşme sürecinde olabileceği gibi ağır atakların öncü belirtileri de olabilir. Panik ataklar panik bozukluğunda görülmesinin yanında fobiler ve travma sonrası stres bozukluğunda olduğu gibi diğer anksiyete bozukluklarında da görülebilir.

  Ruhsal belirtilere bedensel belirtilerde eşlik ettiği için hastalar genelde bedensel sorun olduğunu düşünür ve öncelikle başka branştan hekimlere başvururlar. Yaşadıklarının ruhsal bir sorun olabileceğini akıllarına getirmezler veya kabul etmek istemezler.

  Panik atakları genelde tehlikeli değildir, ancak kişi kontrolünü yitirdiği duygusuna kapıldığı için tedirgindir. Tedavi edilmediği taktirde ciddi sonuçlar doğurabilir. Panik atağı geçirmiş kişilerin en büyük korkusu aynı şeyi tekrar yaşamaktır. Bu nedenle panik yaratan durumdan uzak durmaya çalışırlar sonuçta fobiler ortaya çıkabilir. Bunların içinde en önemlisi agorafobidir (açık alan korkusu). Kişiler dışarıya çıktığında panik yaşayacağı korkusu ile evde kalmayı tercih eder ve bir süre sonra hiç sokağa çıkamaz olabilir. Bu durumda yaşam kalitesi düşer, sosyal aktiviteler ve hobiler için harcanan zaman azalır, kişi kendisini hasta ve diğer kişilere bağımlı hissetmeye başlar, yalnız başına evde duramaz veya sokağa çıkamaz, çalışamaz veya işine gidemez duruma gelebilir. Hastalar panik ataklar sırasında sıklıkla acil servislere başvururlar. Zamanla depresyon, alkol-madde bağımlılığı ve intihar görülebilir.

  Aslında bütün bunların olmaması için bir an önce doktora başvurmak önemlidir. Sonuçta panik bozukluğu uygun ilaç tedavisi ile kolayca tedavi edilebilen bir rahatsızlıktır.

  PANİK ATAKLARI NEDEN OLUR?

  Gerçek neden bilinememektedir. Neden olan faktörler kısaca biyopsikososyal olarak ifade edilebilir. Bu konuda çeşitli teoriler vardır. Bazı araştırmacılar beynin temporal lobunun işlev bozukluğu veya hastalığın öğrenme yolu ile geliştirilmiş olduğunu ileri sürmektedir. Bazı araştırmalarda ise beyinde nörotransmitter (haberci) dediğimiz maddelerin düzenlenmesi ve işlevlerinde bozukluk olduğu öne sürülmektedir.

  Stresli yaşam olayları panik atakların ortaya çıkışını tetiklemektedir. Yakın dönemde kayıp yaşamış veya yakınlarından, işinden veya bulunduğu çevreden ayrılmış kişilerde yaşamlarındaki bu değişikliklerle panik ataklarının başlangıcı arasında ilişki olduğu gösterilmiştir. Araştırmacılara göre stresli yaşam olayı kişinin direncini düşürmekte ve bu dönem hastalığın ortaya çıkışını kolaylaştırmaktadır.

  Ailesel yatkınlık vardır. Panik hastalarının yakınlarında panik ataklar ve depresyon gibi başka ruhsal bozukluklar sıktır. Hastalık genelde 25 yaşından önce başlar. Kadınlarda erkeklere göre iki kat daha fazladır. Çocuklarda da görülebilmektedir.

  Kafeinli gıdalar ve kokain gibi uyarıcılar atağı ortaya çıkarmaktadır.

  Panik ataklar panik bozukluğunda olduğu gibi tek başına ortaya çıkabildiği gibi kalp hastalıkları, solunum yolu ve endokrin hastalıklar gibi çeşitli bedensel hastalıklara da eşlik edebilir veya alkol madde bağımlılığı ile birlikte görülebilir.

  PANİK BOZUKLUĞU VE PANİK ATAKLAR NASIL TEDAVİ EDİLİR?

  Yapılan araştırmalar panik atak geçiren kişilerin psikiyatriye başvurmadan önce ortalama 10 ayrı doktora başvurduğunu göstermiştir. Bu hastaların panik atağı geçirdiği genelde anlaşılamamakta ve bu nedenle yanlış tanı ve tedavi sık olmaktadır. Panik ataklar sıklıkla kalp krizi ile karıştırılmaktadır. Bu hastalar atak sırasında sıklıkla ?kalp krizi geçiriyorum? kaygısı ile acil servise başvururlar. Aynı şekilde ataklar kalp hastalığı ile karıştırılıp buna yönelik tedavi başlanabilmektedir.

  Bu nedenle doğru tanı konması önemlidir. Doğru tanı koyabilmek için ayrıntılı fizik muayene, ruhsal muayene yapılmalı, nörolojik, endokrin, kalp ve solunum sistemi hastalıkları araştırılmalıdır. Bedensel bir hastalığın ortaya çıkması panik atak olmadığını göstermez. Bazı bedensel hastalıklara panik ataklar da eşlik ediyor olabilir. Bu durumda yine panik atakları önlemeye yönelik tedavi başlanmalıdır.

  Panik bozukluğunun en uygun tedavisi ilaç kullanımının yanında bilişsel ve davranışçı terapi tekniklerinin kullanılmasıdır. Gevşeme egzersizlerinin de hastaya öğretilmesi faydalı olabilir. Panik atakları sırasında ilaç kullanımının pek faydası olmaz. Uygun doz ve uygun süre ilaç kullanımı ile atakların tekrarlaması önlenir. Yine diğer terapi yöntemlerinde amaç atakların tekrarını önlemektir.

  Panik atağını uyaran gıdalardan uzak durulması, uyku ve yeme alışkanlıklarının düzenlenmesi atakları önlemeye yardımcıdır.

  Uzm.Dr.Sibel Mercan

 3. #3
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.875

  Standart


  hocam ıyı gunler bende 12 yıldan beri deprasyon ve panık atak var cok değişik tedavi yöntemleri uyguladı ama bırturlu ıyıleşemedim mtam ıyıleşiyorum aradan zaman geçince takrarlıyor bırde ırıtabı barsak ve iç hemoroıd hastalığım var bana yol gösterır senız sevınırım ıyı çalışmalar... Koray Şanlı
  Koray bey bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız.Antibiyotikler mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Enginar Forte, ÇOBAN ÇANTASI Forte, Spirulina Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Basur Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 4. #4
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.875

  Standart

  Alıntı Emine Salış Nickli Üyeden Alıntı
  yoğun gaz şikayetim panik atak problemlerim var.yardımcı olursanız sevinirim. Emine Salış
  Emine hanım bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız.Antibiyotikler mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Enginar Forte, Sarı Kantaron Forte, Spirulina Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Sinir çayı ve Reflü Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 5. #5
  mbatuhan Çevrimd??? Cömez
  Üyelik tarihi
  Sep 2010
  Mesajlar
  42

  Standart panik atak

  panik atak rahatsızlığı olan hastaya ne önerirsiniz? (Bir yakınının ölümü görünce sürekli bir kasılma nöbetleri geçiriyor. kendini kaybedip bayılıyor.)

 6. #6
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.875

  Standart

  Alıntı mbatuhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  panik atak rahatsızlığı olan hastaya ne önerirsiniz? (Bir yakınının ölümü görünce sürekli bir kasılma nöbetleri geçiriyor. kendini kaybedip bayılıyor.)
  Panik atak genelikle bağırsaklara mantar yerleşmesi nedeniyle mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Beyinde ki toksik maddeler hormon anormaliklerine sebep olur.Sarı Kantaron Forte, Ginkgo Forte, Spirulina Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Sinir çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 7. #7
  panikayhan Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Dec 2010
  Mesajlar
  3

  Standart Panik Atak ve depresyon ile gelen eklem ağrıları ve mide kasılması

  Merhaba İbrahim bey.
  12 yıldır yaşamış olduğum PANİK ATAK ve depresyon ile ilgili yaşadıklarımdan aşağıdaki sorunlar ortaya çıktı.Hertürlü ilaç ve tedaviyi denedim ama geçmedi.

  1. Halsizlik, yorgunluk, isteksizlik ve eklem yerlerinde özellikle dizlerde ağrılar.
  2. Uykusuzluk,uykudan sık sık uyanma ve yorgun uyanma.
  3. Midede ve çenede kasılmalar ve buna bağlı nefes alamama
  4. Burunda tıkanıklık genizde akıntı ve kokulara karşı hassasiyet
  5. Konsantre bozukluğu, unutkanlık ve buna bağlı iş kaybı.
  6. Cildimde, kulak içi ve arkasında aşırı yağlanma saçlarımda yağlanma ve dökülme

  Hangi ürününüzü ne kadar kullanmalıyım ?

 8. #8
  panikayhan Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Dec 2010
  Mesajlar
  3

  Standart Panik Atak ile gelen eklem ağrıları,mide ve çene kasılması

  Merhaba İbrahim bey.
  Panik atak ile vucuduma giren hastalıkları haddi hesabı yok.
  Eklemlerde ağrı, halsizlik, mide ve çenede kasılma ve buna bağlı vucudumun saçlarımın yağlanması, saç ve kıllarımın dökülmesi, sinüslerde tıkanıklık, akıntı ve kokularda hassasiyet var.
  Psikiyatri doktorları ilaç verip gönderdi ama beni insanlardan uzaklaştırmak ve uyutmaktan başka birşey yapmadı.Psikoloklar konuşma ve düşünme terapisi uyguladı oda olmadı.Hipnozu denedim oda yeterli olmadı.Daha sonra eklem ağrılarım için gittiğim prof tüm tahlillerim temiz çıktığı için FİBROMİYALJİ teşhisi koydu bunun için ozon ve nöral terapi gördüm.vücudumun asidik olduğunu söylediler ve PEYNİR başta olmak üzere tüm asitli yiyecek ve içecekleri yasakladı.Biraz rahatladım perhiz yapınca ama bence yeterli değil.
  BANA YARDIM EDİN LÜTFEN NE YAPMAM GEREKİYOR HANGİ ÜRÜNLERİ ALMAM GEREKİYOR VE NASIL KULLANMAM GEREKİYOR???

 9. #9
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.875

  Standart

  Alıntı panikayhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Merhaba İbrahim bey.
  12 yıldır yaşamış olduğum PANİK ATAK ve depresyon ile ilgili yaşadıklarımdan aşağıdaki sorunlar ortaya çıktı.Hertürlü ilaç ve tedaviyi denedim ama geçmedi.

  1. Halsizlik, yorgunluk, isteksizlik ve eklem yerlerinde özellikle dizlerde ağrılar.
  2. Uykusuzluk,uykudan sık sık uyanma ve yorgun uyanma.
  3. Midede ve çenede kasılmalar ve buna bağlı nefes alamama
  4. Burunda tıkanıklık genizde akıntı ve kokulara karşı hassasiyet
  5. Konsantre bozukluğu, unutkanlık ve buna bağlı iş kaybı.
  6. Cildimde, kulak içi ve arkasında aşırı yağlanma saçlarımda yağlanma ve dökülme

  Hangi ürününüzü ne kadar kullanmalıyım ?
  Sarı Kantaron Forte, Ginkgo Forte, Spirulina Forte, Gökçek TONİK ve Gökçek İksir, Sinir çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 10. #10
  panikayhan Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Dec 2010
  Mesajlar
  3

  Standart

  İbrahim bey cevabınız için teşekkür ederim.
  Ancak Bu ürünlerin kullanma talimatlarını hiç bir sitenizde bulamadım.
  İksir, tonik, depresyon çayı, ozon yağı, enfeksiyon çayı ve himalaya tuzunu nasıl kullanıcam.Günde kaç sefer hangi ölçülerde kullanacağım ?

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 15
  Son Mesaj: 1 hafta önce, 15:32
 2. Cevaplar: 19
  Son Mesaj: 1 hafta önce, 15:32
 3. Cevaplar: 20
  Son Mesaj: 1 hafta önce, 15:32
 4. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 01-03-2012, 08:32
 5. Panik atak haberli geliyor
  By ozzylive in forum Ruhsal ve Sinirsel Rahatsızlıklar
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-29-2011, 08:27

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri