Siğil nedir siğil duası siğil resimleri siğil ilaçları siğil tedavisi siğil için şifa
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1
  nuriye Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Sep 2006
  Mesajlar
  2

  Red face Siğil nedir siğil duası siğil resimleri siğil ilaçları siğil tedavisi siğil için şifa

  Siğil nedir siğil duası siğil resimleri siğil ilaçları siğil tedavisi siğil için şifa  Yüzümde siğiller çıktı nasıl bir tedavi uygulayabilirim.Yardım ederseniz sevinirim.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 2. #2
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.337

  Standart

  Alıntı ferdi3515 Nickli Üyeden Alıntı
  öncelikle benim derdim siğil en büyük derdimdi 6 yaşından beri ilk önce 1 tane çıktı sonra çoğaldı ilk başlarda sıkılmıyordum ama sonra herkez ellerindekiler ne falan dedikçe psikolojim bozuldu ve artık ellerimi saklamaya basladım.Ellerimden çekiniyordum herşeyi denedik olmadı doktorundan tut kim ne dediyse yaptık okutmakmı yaptık yemiş sütümü yaptık siğil ilacımı kullandım doktora yaktırmakmı onuda yaptırdım gene geçmedive geldim lise çağına ellerimde yüzü geçik siğil var internette takılırken siğilleri araştırırken gökçek iksiri okudum sonra gökçek iksir kullanmaya basladım 2 ay falan oldu ve suan ellerimde 2-3 tane kayboldu iz bile yok çoğuda küçüldü nerdeyse gözükmüyor daha kullanmaya devam edicemm tamamen kurtulucam bu siğillerden ibrahim gökçek beye çook ama çok teşekkür ediyorum.
  Gökçek İksiri kulanın, Ben oğlum üzerinde denedim siğiller tamamen yok oldu. Ayrıca Gökçek Tonik de bağırsak florasını düzenler patolojik bakteri, virüs ve mantarları yok eder ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.Kara Halile Forte, Kordisep Forte, Gökçek Tonik ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 3. #3
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.337

  Standart

  Alıntı HİLMİYE Nickli Üyeden Alıntı
  YÜZ SİĞİLLERİ
  MERHABALAR ,
  BUGÜN SİĞİLER HAKKINDA BİLGİ ARARKEN SİZİN SİTE ADRESİNİZİ BULDUM.
  KIZIM YÜZÜNDE SİĞİLLER VAR .NE TÜR İŞLEM YAPMALIYIZ.TEDAVİ İÇİN HANGİ YOLU İZLEMELİYİZ. DEĞERLİ GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.
  SAYGILARIMLA,
  HİLMİYE
  Siğilernin sebebi human papilloma virüsleri (HPV) isimli bir virüs sebep olur ve bunu ben tedavi ettim. Oğlumun ellerinde 15-16 siğil vardı ve daha önce bir birçok şey denmeme ragmen netişce eldeedememiştim. Şimdi çok şükür iyileşti.Kara Halile Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 4. #4
  admin Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Mesajlar
  206

  Standart  Siğil, verruca
  Siğil iyi huylu deri değişimleri olup, bunun 100?e yakın türü vardır ve bu rahatsızlıklara human papilloma virüsleri (HPV) sebep olur. Human papilloma virüslerine kısaca papilloma virüsleride denir Bu virüslerin hücre zarı yoktur ve 50 nm (nanometre) büyüklüğünde olup insan hüresinin çekirdeğine yerleşirler ve derinin yapısın bozarak siğile sebep olurlar. Almanyada yılda ortalama 800.000 kişi bu rahasızlığa yakalanmaktadır. Siğil genelikle zararsızdır, fakat nadiren deri kanserine sebep olur. Cinsel organlardaki incir siğili olarak bilinen siğilse bulaşıcıdır ve cinsel organlarda tahribat yapar.


  Siğil türleri:
  Siğilin bilinen 100?e yakın türü vardır ve bunları dört ana grupta toplayabiliriz.

  a-) Basık siğil:
  Basık veya düz siğil olarak bilinene siğile latince verrucae planae juveniles denir. Bu siğile papilloma virüsleri sebep olur. Basık siğil ur şeklinde, mercimek büyüklüğünde, basık hafif kızarık ve genelikle yuvarlaktır. Bu mercimak büyüklüğündeki basık, kırmızımsı siğile latince papula (papule) denir. Basık siğil alın, yüz, ağız ve kollarda olur. Papula genelikle küçük çocuklar, çocuklar ve nadirende yetişkinlerde görülür.

  b-) Düğüm siğil:
  Düğüm siğiline latince verrucae vulgaris denir ve bunada papilloma virüsleri sebep olur. Bu öncekilerden farklı olarak düz değildir, yani düğüm gibi yukarıda durur ve zamanla sertleşerek kemiksi ve grimsi bir hal alır, üzeri pörtükleşir. Düğüm siğili toplu iğnenin başı ile mercimek büyüklüğünde olabilir. Düğüm siğilleri vücudun hemen her yerinde görülmesine rağmen genelikle eller, yüz ve tırnak altında görülür. Düğüm siğili bulunduğu çevreye göre çeşitli şekiler alır.

  c-) Tiken siğili:
  Tiken siğili olarak adlandırabileceğimiz, bu siğil ayak tabanında olur ve içeri doğru büyüdüğünden ayağın üstüne basınca çok ağrı verir. Ayağa tiken batmış gibi ağrı verdiğinden tiken siğili denir. Tiken siğilinin özeliği olduğu yerde kemiksi sertleşme oluşur ve bu sertliğin üzerinde kırmızımsı ve siyahımsı noktalar vardır. Tiken siğilinin sebep olduğu iç kanama dışarı çıkar ve deri üzerinde kırmızımsı ve sıyahımsı nokta şeklinde lekeler oluşur. Bu lekeler mozaik gibi bir görünüm verir. Tiken siğili her yaşta ortaya çıkabilir. Bu rahatsızlık genelikle sauna, yüzme havuzu, kapalı spor salonu ve işyerlerinde toplu giyinme ve duş alınan mekenlarda buluşur.

  d-) İncir siğili:
  İncir siğiline latince ??condylomata acuminata?? (kondilomata akuminata) denir ve bu siğil genelikle nemli ve sıcak deri aralıklarında ve mukozada oluşur. Bu nedenle daha çok anüs, rektum (son bağırsak), erkeklerin penis ve kadınların vajinasında görülür. Bu organlar ve dokularda tahribat oluşmuşsa enfeksiyon daha kolay yayılır. Enfeksiyondan önce papula (küçük kırmızı, basık ve mercimek büyüklüğünde kabarcık) oluşur. Genelikle birçok siğilden kümeler oluşur ve bunlar önce tuta benzer ve sonra azarak incir şeklini alırlar. Bu nedenlede incir siğili diyede anılır.

  Siğilin Teşhisi:
  Siğilin görünümü bulunduğu yer aslında onu tanımak ve teşhis etmekte çok kolaydır. Eller ve ayaklar üzerinde pörtüklü ve pullu düğüm şeklinde yukarı kalkıkdır. Bazen ortasında siyah nokta olur. Ayak tabanındaki siğiller derinin içine doğru büyür ve dış yüzeyi düz olup kemik gibi siyah ve kırmızımsı noktalarla bezenmiştir. Cinsel organlardaki incir siğili ise genelikle birçoğu bir arada olup tedavi edilemezse azar ve incirin görünümü gibi bir görünüm verir.

  Ne yapılabilir?
  1-) Şayet 45 yaşının üzerinde siğil görülürse mutlaka doktora görünmek gerekebilir. Zira kötü huylu ur olabilir, bu nedenle teşhis şarttır.
  2-) Şayet yüzme havuzu ve sauna gibi umuma açık yerlere gidince ayakları mutlaka dezenfekte etmek gerekir.
  3-) Siğilleri kendiniz tedavi etmeye kalkarsanız, yani keserek, yolark veya ısırarak koparmaya çalışırsanız, virüsler serbet kalır ve dahada yaygınlaşır.
  4-) Banyodan sonra siğilli nokta nasır taşı ile törpülenir, fakat kanatmamak gerekir.
  5-) Bazı kocakarı ilaçları etkili oluyorsaki olabilir, buna karşı bu tür ilaçlardan dolayı immün sisteminin uyarılıp harekete geçmesindedir.

  Siğilin tedavisi:
  Siğil bazen kendiliğinden iyileşir. Siğile karşı oldukca çok doğal veya kimyasal ilaç vardır ve bunların etkileri tartışılmaktadır.
  1-) Salisilik veya laktikasitten yapılan damlama ve bantlar mevcuttur. Bandı yapıştırmadan önce siğilin etrafındaki derinin tahrip olmaması için, siğilin çevresine çinko merhemi sürülür.
  2-) Tiken siğili ise doktor tarafından laserle amaliyat edilir veya burada tentür, ya siğile sürülür veya alınır.
  3-) Bazı alkalik minerallerin karışımından oluşan özel tebeşir siğillere sürülerek tedavisi yapılır.

  M. Şamilin ellerinde 7-8 adet olmak üzere toplam 17-16 civarında siğiller vardı ve bazen konturl edip gelişmeleri takip ediyordum ve gördüklerim beni korkutuyordu, çünkü sürekli siğiler çoğalıyordu. Gökçek İksiri ile siğiller tamamen iyileşti. Oysa daha önceleleri çok çeşitli şifalı bitkiler ve tentürler denemiştim ve hiç bir netice elde edmemiştim.

  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Gökçek İksir'i ile tedavi olmak mümkündür. Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.Gökçek İksiri vücudu cüruflardan arıtır, iltihaplı hastalıkları iyileştirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir.Gökçek Tonik mide-bağırsak rahatsızlıkları, deri hastalıkları ve her türlü alerjiye karşı etkilidir.

  Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.Gökçek Diyet
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 5. #5
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.337

  Standart

  Alıntı CETIN KAYA Nickli Üyeden Alıntı
  topuk diekeni...
  IYI AKSAMLAR...
  YAKLASIK 7 AYDIR AYAGIMDA TOPUK DIKENI VAR.BIR DOSTUM ISVEC IKSIRI SURMEMI TAVSIYE ETTI.ACABA SIZ NE TAVSIYE EDERSINIZ. YARDIMCI OLURSANIZ MUTESEKKIR KALIRIM.
  SAYGILARIMLA
  CETIN KAYA
  Gökçek İksiri alın daha etkili, oğlumun elinde 15-16 adet siğil vardı eridi. Benim kafamda yağ bezi vardı eridi, arkadaşımın sinuslerinde polip vardı yok oldu ve tanıdğım bir bayanda miyom vardı yok oldu. Gökçek İKSİRİ İLE İÇERİDEN PROBLEMN TEDAVİ EDİLİR.Kara Halile Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 6. #6
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.337

  Standart

  Alıntı Pınar Altın Nickli Üyeden Alıntı
  merhaba,
  benim ellerimde yıllardır siğilleri vardı ancak son 6 aydır sürekli çoğalmaya başladılar şuan irili ufaklı yaklaşık 15 siğil var asit içerikli ilaçlar kullandım ama işe yaramadı bana yardımcu olursanız çok memnun olurum.tşk.

  Harici olarak Çay Ağacı Yağı Kara Halile Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 7. #7
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.337

  Standart

  Alıntı ferdi3515 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  öncelikle benim derdim siğil en büyük derdimdi 6 yaşından beri ilk önce 1 tane çıktı sonra çoğaldı ilk başlarda sıkılmıyordum ama sonra herkez ellerindekiler ne falan dedikçe psikolojim bozuldu ve artık ellerimi saklamaya basladım.Ellerimden çekiniyordum herşeyi denedik olmadı doktorundan tut kim ne dediyse yaptık okutmakmı yaptık yemiş sütümü yaptık siğil ilacımı kullandım doktora yaktırmakmı onuda yaptırdım gene geçmedive geldim lise çağına ellerimde yüzü geçik siğil var internette takılırken siğilleri araştırırken gökçek iksiri okudum sonra gökçek iksir kullanmaya basladım 2 ay falan oldu ve suan ellerimde ki siğillerden 2-3 tane kayboldu iz bile yok çoğuda küçüldü nerdeyse gözükmüyor daha kullanmaya devam edicemm tamamen kurtulucam bu siğillerden ibrahim gökçek beye çook ama çok teşekkür ediyorum.
  Ferdi bey sağolun teşekkürler, gelişmeler güzel tedaviye devam 2 ay kadar devam ederseniz tamamen kurtulursunuz.

 8. #8
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.337

  Standart

  Alıntı Serap Altın Nickli Üyeden Alıntı
  iyi günler benim yüzümde çok sayıda yüz siğili yassı siğil var ve bunlardan çok acil kurtulmak istiyorum umarım bana yardımcı olursunuz inanın çok moralim bozuk
  Şayet mide ve bağırsaklar da problem varsa Kara Halile Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 9. #9
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.337

  Standart

  Alıntı aykut u40 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ben bundan 2 ay önce varikosel tedavisi için ibrahim beyin gökçek iksir gökçek tonik ve enfeksiyon çayını kullanmaya başladım... çok şükür varisimde gözle görülür bi iyileşme var ama tedavim devam ediyor... Asıl ilginç tarafı sağ elim de 3 adet ve sağ kolum bileğindeki 4 ile 5 adet siğiller iyileşmeye başladı ve bu 7 ila 8 adet siğilden 6 tanesi tamamen iyileşirken 2 taneside tamamen geçmek üzere sanırım 3 4 güne onlarda gidecek... Iz bile kalmıyo... Doktora gittiğimde cerrahi müdahale yapılması gerektiğini söylemişti elektrik vererek siğili yakıyolarmış. Siğil ilaçlarıda ordaki dokuya zarar veriyo iz bırakıyo demişti. Sana bi acı vermiyosa veya engel olmuyosa bi problem olmaz dursun demişti çok ilginç demi. Ama ibrahim bey sağolsun. Hani bir söz var ya dilimizde. Körün istediği bir göz allah verdi iki göz. Kim bilir bilmediğim ne rahatsızlıklarım iyileşti. Kullanmanızı öneririm.
  Allah sağlık sıhhat versin maşallah 2 ay gibi kısa bir sürede çok olumlu gelişmeler olmuş, fakat siz yinede 3-4 AY sizin Kara Halile Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 10. #10
  ahmetahmet Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Aug 2009
  Mesajlar
  1

  Standart

  gökçek bey öncelikle burada yazanlar karşısında çok etkilendim 100% varan başarılarınız var bende siğil var kolumda cıktı önce sonra penisinmde gördüm bitane yeni çıkıyo hangi ürünlerinizi kullanmam lazım ve ne kadar devam etmeliyim

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 79
  Son Mesaj: 4 Hafta önce, 15:00
 2. Cevaplar: 8
  Son Mesaj: 05-01-2012, 16:28
 3. Cevaplar: 4
  Son Mesaj: 01-03-2012, 08:17
 4. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 12-23-2010, 08:28
 5. Ayak tabanındaki siğil
  By nuri in forum SORULAR
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 04-03-2010, 07:59

Visitors found this page by searching for:

sigil duasisigil resimlerisigile karsi duaSigil resmi

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri