Protein Kaçağı, Nefrotik Sendrom, Huş Forte, Ayı Üzümü Forte
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
  1. #1
    igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
    Üyelik tarihi
    Jun 2005
    Bulunduğu yer
    istanbul fatih
    Mesajlar
    24.372

    Standart Protein Kaçağı, Nefrotik Sendrom, Huş Forte, Ayı Üzümü Forte

    Alıntı hacer38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Allah’ım İbrahim beyden arazı olsun. Çünkü bana en umutsuz anımda, rabbimin izniyle umut oldu. Ben 15 yıldır böbreklerimden rahatsızım. Son iki yıldır da böbrek yetersizliği başladığını öğrendim. Allah’ım herkese şifalı hastalıklar versin. Doktora gittiğimde bunun tıbben bir çaresi olmadığını sonunun diyalize kadar gideceğini söyledi. Çok üzüldüm, depresyona girdim. Tesadüfen tv kanallarının karıştırırken İbrahim beyi gördüm. Tam da benim hastalığımdan bahsediyordu, sanki bu tesadüf Rabbimin bana bir yol göstermesiydi. Tokat’ın Zile ilçesinden o yıl İstanbul’a taşındık. Hemen İbrahim beye gittim. O da bana korkmamam gerektiğini söyledi. Onun bitkisel karışımlarını kullanmaya başladım. Çok şükür iyi geldi. 15 yıldır sol tarafımda aşırı derecede bir ağrı beni adeta öldürüyordu. O kadar profesör ve doktora gittim, hiçbir şey yapamadılar. Allah’ıma şükür ağrılarım gitti, nefes almam düzeldi, böbreklerime olan protein kaçağında durma oldu. Doktorlar bana böbreklerinden biyopsi yapacağız demişlerdi, tahlillerimin düzene girmesiyle bundan da vazgeçtiler, inşallah yapmazlar da. Şimdi az kalan sorunlarım için yine tedavi görüyorum. Tekrar söylüyorum Allah’ım İbrahim beyden razı olsun. Daha güzel günler cümlemiz için gelsin, Rabbim herkese sağlık ve şifa versin.

    Hacer YÖRÜKLER
    Hacer hanım kronik böbrek yetmezliği, protein kaçağı, karın ağrısı ve nefes darlığı gibi rahatsızlıklardan kurtulmanız beni çok çok sevindirdi.Allah sağlık ve sıhhat versin, Fakat sizin 3-4 ay Huş Forte, Kekik Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Böbrek çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orada problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

  2. #2
    igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
    Üyelik tarihi
    Jun 2005
    Bulunduğu yer
    istanbul fatih
    Mesajlar
    24.372

    Standart

    Alıntı mustafalaz Nickli Üyeden Alıntı
    Merhabalar. Çok uzun yıllar şeker hastalığı (yaklaşık 25 yıl) bulunan babam yaklaşık ,1,5 yıldır kronik böbrek yetmezliği teşhisi konularak tedavi oluyor. Bir hafta önce yaptırdığım tahlillere göre kreatin 4,65 , üre 160 ve proteğin kaçağı üst seviyede (+++) şeklinde.Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

    Ayı Üzümü FORTE, Huş FORTE, Enginar Forte, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Böbrek çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız
    gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.


  3. #3
    igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
    Üyelik tarihi
    Jun 2005
    Bulunduğu yer
    istanbul fatih
    Mesajlar
    24.372

    Standart    Alıntı devil101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ; yukardaki tahliller benim. Yapılan bitkisel tedavi desteğinin kalıcı mı yoksa geçici mi diye tedavi ettiğini soranlar oluyor tam 1 yıl sonra tetkik yaptırdım. Günde 100gr protein alıyorum vs fitness yapıyorum sonuçlarım oldukça güzel...

    14.08.2013 raporum
    Maşallah çok çok güzel biz raporunuzda ki isminizin üzerini silmiştik rahatsız etmesinler diye ama siz kendiniz bir problem görmemişsiniz.Teşkkürler.

  4. #4
    igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
    Üyelik tarihi
    Jun 2005
    Bulunduğu yer
    istanbul fatih
    Mesajlar
    24.372

    Standart


  5. #5
    igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
    Üyelik tarihi
    Jun 2005
    Bulunduğu yer
    istanbul fatih
    Mesajlar
    24.372

    Standart


  6. #6
    igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
    Üyelik tarihi
    Jun 2005
    Bulunduğu yer
    istanbul fatih
    Mesajlar
    24.372

    Standart

    Alıntı b.oztas Nickli Üyeden Alıntı
    ibrahim hocam Allah sizden razı olsun kronik böbrek yetmezliği ve protein kaçağı olan oğlumun durumu eskisine göre çok çok iyi Alman doktorlar da bu durumdan memunlar, bugün 6 hafta doldu bundan sonra ne kadar kullanmamız gerekir.
    Burak bey siz henüz tedavi sürecinin başındasınız buna rağmen çok güzel gelişmeler.Buna çok sevindim oğlunuzun bu tedaviye takriben 4-5 ay daha devam etmesi gerekir.Bilindiği gibi kronik böbrek yetmezliği ve protein kaçağı dünyada tedavisi olmayan bir rahatsızlık hamdolsun biz bunu ve bir çok hastalığı tedavi edebiliyoruz.Tabii ki sizin sabretmeniz ve sağlıklı beslenmeniz çok çok önemlidir.Huş Forte, Ayı Üzümü Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Böbrek çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

  7. #7
    igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
    Üyelik tarihi
    Jun 2005
    Bulunduğu yer
    istanbul fatih
    Mesajlar
    24.372

    Standart

    Alıntı m.acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Mehmet Acar oğlum 19 yaşında ve kronik böbrek yetmezliğine yakalandı ve artı protein kaçağı vardı.İbrahim beyi aradık bize iksir, jel, böbre-mesane çayı ve enfeksiyon çayı kulandı.Tam 42 gün bu ürünleri kullandıktan sonra kreatin ve üresinde bariz değişimler oldu.Böbrek foksiyonları % 36'dan % 68'e yükseldi, böbrek yetmezliği ve protein kaçağından kurtuldu.İbrahim bey size minettarız sağolun, iyi ki varsınız.
    Mehmet bey gelişmeler çok çok iyi sabretmeniz ve ürünleri kullanmaya devam etmeniz gerekir, takriben 3-4 ay, Kreatin bariz olarak düşmüş, böbrek foksiyonları yükselmiş çok güzel gelişmeler ve aynı zamanda protein kaçağından kurtulduğunuza çok çok sevindik.Huş Forte, Ayı Üzümü Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Böbrek çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.  8. #8
    h-gursel Çevrimd??? Acemi
    Üyelik tarihi
    Jan 2014
    Mesajlar
    4

    Standart

    Ben Hacer Diyabet, Nefrotik Sendrom, yani Protein Kaçağı, halsizlik, dermansızlık, yorgunluk ve bitkinlik ile birlikte lenfositler aşırı yüksek seyrediyordu. Ben çok ilaç kullandım doktorlar böbrek nakline kadar gider şimdiden hazırlık yapın dediler. Çok çok korktum ne yapacağımızı bilemez bir durumda iken tanıdığımız bir eczacı bir yakınının iksir kullandığını ve kistlerinin eridiğini ve bu olayın raporlarını gördüğünü söyledi. İsterseniz sizde 2 ay deneyin bakın görün dedi. İbrahim beyin adresi aldık yanına gittik. Problem değil hallederiz demesi beni çok çok rahatlattı, ama yine de içimde bir şüphe vardı. İbrahim bey iksir, jel, huş forte, ayı üzümü forte, böbrek çayı ve tansiyon çayı verdi. Bu ürünleri tam 19 gün kullandıktan sonra tekrar doktora gittim ve tahlil sonuçlarının çok çok iyi olması karşısında şaşırdık.Ve hemen ibrahim beyin yanına gittik. Şekeriniz normale dönmüş, lökositler normale dönmüş, artık bundan sonra iyileşme süreci daha da hızlanır dikkkatli beslenin ve bu ürünlerin dozajını artırabilirseniz daha kısa ürede iyileşirsiniz dedi. Ben ibrahim bey çok çok güveniyorum. Hocam çok sağol, size inanıyorum.


    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Protein Kaçağı, Nefrotik Sendrom, Huş Forte, Ayı Üzümü Forte-1jpg   Protein Kaçağı, Nefrotik Sendrom, Huş Forte, Ayı Üzümü Forte-2jpg  

  9. #9
    igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
    Üyelik tarihi
    Jun 2005
    Bulunduğu yer
    istanbul fatih
    Mesajlar
    24.372

    Standart

    Alıntı h-gursel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Hacer Diyabet, Nefrotik Sendrom, yani Protein Kaçağı, halsizlik, dermansızlık, yorgunluk ve bitkinlik ile birlikte lenfositler aşırı yüksek seyrediyordu. Ben çok ilaç kullandım doktorlar böbrek nakline kadar gider şimdiden hazırlık yapın dediler. Çok çok korktum ne yapacağımızı bilemez bir durumda iken tanıdığımız bir eczacı bir yakınının iksir kullandığını ve kistlerinin eridiğini ve bu olayın raporlarını gördüğünü söyledi. İsterseniz sizde 2 ay deneyin bakın görün dedi. İbrahim beyin adresi aldık yanına gittik. Problem değil hallederiz demesi beni çok çok rahatlattı, ama yine de içimde bir şüphe vardı. İbrahim bey iksir, jel, huş forte, ayı üzümü forte, böbrek çayı ve tansiyon çayı verdi. Bu ürünleri tam 19 gün kullandıktan sonra tekrar doktora gittim ve tahlil sonuçlarının çok çok iyi olması karşısında şaşırdık.Ve hemen ibrahim beyin yanına gittik. Şekeriniz normale dönmüş, lökositler normale dönmüş, artık bundan sonra iyileşme süreci daha da hızlanır dikkkatli beslenin ve bu ürünlerin dozajını artırabilirseniz daha kısa ürede iyileşirsiniz dedi. Ben ibrahim bey çok çok güveniyorum. Hocam çok sağol, size inanıyorum.
    Hacer hanım şekerinizin normale dönmesi ve lenfositlerin normal seviyeye inmesi ve bunu 19 günde olması çok çok önemli bir gelişmedir. Siz şayet 2 ay daha iksir, jel, huş forte, ayı üzümü forte, böbrek çayı, tansiyon çayı ve spirulina kullanırsanız protein kaçağıda iyileşir.

  10. #10
    Gokhan123 Guest

    Standart    Altınbaşak ile Böbrek Tedavisi, Protein Kaçağına Çözüm, Böbrek Yetmezliğine Bitkisel Çözüm, Nefrotik Sendroma Bitkisel Destek, Böbrek Nakli Olmadan Çözüm, Kreatin Fırlamış, Diyalizden Kurtulmak Mümkün

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri