bitkisel tedavi
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Protein Kaçağı, Nefrotik Sendrom, Huş Forte, Ayı Üzümü Forte

 1. #1
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  23.191

  Standart Protein Kaçağı, Nefrotik Sendrom, Huş Forte, Ayı Üzümü Forte

  Alıntı hacer38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Öncelikle Allah’ım İbrahim beyden arazı olsun. Çünkü bana en umutsuz anımda, rabbimin izniyle umut oldu. Ben 15 yıldır böbreklerimden rahatsızım. Son iki yıldır da böbrek yetersizliği başladığını öğrendim. Allah’ım herkese şifalı hastalıklar versin. Doktora gittiğimde bunun tıbben bir çaresi olmadığını sonunun diyalize kadar gideceğini söyledi. Çok üzüldüm, depresyona girdim. Tesadüfen tv kanallarının karıştırırken İbrahim beyi gördüm. Tam da benim hastalığımdan bahsediyordu, sanki bu tesadüf Rabbimin bana bir yol göstermesiydi. Tokat’ın Zile ilçesinden o yıl İstanbul’a taşındık. Hemen İbrahim beye gittim. O da bana korkmamam gerektiğini söyledi. Onun bitkisel karışımlarını kullanmaya başladım. Çok şükür iyi geldi. 15 yıldır sol tarafımda aşırı derecede bir ağrı beni adeta öldürüyordu. O kadar profesör ve doktora gittim, hiçbir şey yapamadılar. Allah’ıma şükür ağrılarım gitti, nefes almam düzeldi, böbreklerime olan protein kaçağında durma oldu. Doktorlar bana böbreklerinden biyopsi yapacağız demişlerdi, tahlillerimin düzene girmesiyle bundan da vazgeçtiler, inşallah yapmazlar da. Şimdi az kalan sorunlarım için yine tedavi görüyorum. Tekrar söylüyorum Allah’ım İbrahim beyden razı olsun. Daha güzel günler cümlemiz için gelsin, Rabbim herkese sağlık ve şifa versin.

  Hacer YÖRÜKLER
  Hacer hanım kronik böbrek yetmezliği, protein kaçağı, karın ağrısı ve nefes darlığı gibi rahatsızlıklardan kurtulmanız beni çok çok sevindirdi.Allah sağlık ve sıhhat versin, Fakat sizin 3-4 ay Huş Forte, Kekik Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Böbrek çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orada problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 2. #2
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  23.191

  Standart

  Alıntı mustafalaz Nickli Üyeden Alıntı
  Merhabalar. Çok uzun yıllar şeker hastalığı (yaklaşık 25 yıl) bulunan babam yaklaşık ,1,5 yıldır kronik böbrek yetmezliği teşhisi konularak tedavi oluyor. Bir hafta önce yaptırdığım tahlillere göre kreatin 4,65 , üre 160 ve proteğin kaçağı üst seviyede (+++) şeklinde.Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

  Ayı Üzümü FORTE, Huş FORTE, Enginar Forte, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Böbrek çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız
  gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.


 3. #3
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  23.191

  Standart  Alıntı devil101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Merhabalar ; yukardaki tahliller benim. Yapılan bitkisel tedavi desteğinin kalıcı mı yoksa geçici mi diye tedavi ettiğini soranlar oluyor tam 1 yıl sonra tetkik yaptırdım. Günde 100gr protein alıyorum vs fitness yapıyorum sonuçlarım oldukça güzel...

  14.08.2013 raporum
  Maşallah çok çok güzel biz raporunuzda ki isminizin üzerini silmiştik rahatsız etmesinler diye ama siz kendiniz bir problem görmemişsiniz.Teşkkürler.

 4. #4
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  23.191

  Standart


 5. #5
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  23.191

  Standart


 6. #6
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  23.191

  Standart

  Alıntı b.oztas Nickli Üyeden Alıntı
  ibrahim hocam Allah sizden razı olsun kronik böbrek yetmezliği ve protein kaçağı olan oğlumun durumu eskisine göre çok çok iyi Alman doktorlar da bu durumdan memunlar, bugün 6 hafta doldu bundan sonra ne kadar kullanmamız gerekir.
  Burak bey siz henüz tedavi sürecinin başındasınız buna rağmen çok güzel gelişmeler.Buna çok sevindim oğlunuzun bu tedaviye takriben 4-5 ay daha devam etmesi gerekir.Bilindiği gibi kronik böbrek yetmezliği ve protein kaçağı dünyada tedavisi olmayan bir rahatsızlık hamdolsun biz bunu ve bir çok hastalığı tedavi edebiliyoruz.Tabii ki sizin sabretmeniz ve sağlıklı beslenmeniz çok çok önemlidir.Huş Forte, Ayı Üzümü Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Böbrek çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 7. #7
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  23.191

  Standart

  Alıntı m.acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ben Mehmet Acar oğlum 19 yaşında ve kronik böbrek yetmezliğine yakalandı ve artı protein kaçağı vardı.İbrahim beyi aradık bize iksir, jel, böbre-mesane çayı ve enfeksiyon çayı kulandı.Tam 42 gün bu ürünleri kullandıktan sonra kreatin ve üresinde bariz değişimler oldu.Böbrek foksiyonları % 36'dan % 68'e yükseldi, böbrek yetmezliği ve protein kaçağından kurtuldu.İbrahim bey size minettarız sağolun, iyi ki varsınız.
  Mehmet bey gelişmeler çok çok iyi sabretmeniz ve ürünleri kullanmaya devam etmeniz gerekir, takriben 3-4 ay, Kreatin bariz olarak düşmüş, böbrek foksiyonları yükselmiş çok güzel gelişmeler ve aynı zamanda protein kaçağından kurtulduğunuza çok çok sevindik.Huş Forte, Ayı Üzümü Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Böbrek çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır. 8. #8
  h-gursel Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Jan 2014
  Mesajlar
  4

  Standart

  Ben Hacer Diyabet, Nefrotik Sendrom, yani Protein Kaçağı, halsizlik, dermansızlık, yorgunluk ve bitkinlik ile birlikte lenfositler aşırı yüksek seyrediyordu. Ben çok ilaç kullandım doktorlar böbrek nakline kadar gider şimdiden hazırlık yapın dediler. Çok çok korktum ne yapacağımızı bilemez bir durumda iken tanıdığımız bir eczacı bir yakınının iksir kullandığını ve kistlerinin eridiğini ve bu olayın raporlarını gördüğünü söyledi. İsterseniz sizde 2 ay deneyin bakın görün dedi. İbrahim beyin adresi aldık yanına gittik. Problem değil hallederiz demesi beni çok çok rahatlattı, ama yine de içimde bir şüphe vardı. İbrahim bey iksir, jel, huş forte, ayı üzümü forte, böbrek çayı ve tansiyon çayı verdi. Bu ürünleri tam 19 gün kullandıktan sonra tekrar doktora gittim ve tahlil sonuçlarının çok çok iyi olması karşısında şaşırdık.Ve hemen ibrahim beyin yanına gittik. Şekeriniz normale dönmüş, lökositler normale dönmüş, artık bundan sonra iyileşme süreci daha da hızlanır dikkkatli beslenin ve bu ürünlerin dozajını artırabilirseniz daha kısa ürede iyileşirsiniz dedi. Ben ibrahim bey çok çok güveniyorum. Hocam çok sağol, size inanıyorum.


  Attached Thumbnails Attached Thumbnails Protein Kaçağı, Nefrotik Sendrom, Huş Forte, Ayı Üzümü Forte-2jpg   Protein Kaçağı, Nefrotik Sendrom, Huş Forte, Ayı Üzümü Forte-1jpg  

 9. #9
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  23.191

  Standart

  Alıntı h-gursel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ben Hacer Diyabet, Nefrotik Sendrom, yani Protein Kaçağı, halsizlik, dermansızlık, yorgunluk ve bitkinlik ile birlikte lenfositler aşırı yüksek seyrediyordu. Ben çok ilaç kullandım doktorlar böbrek nakline kadar gider şimdiden hazırlık yapın dediler. Çok çok korktum ne yapacağımızı bilemez bir durumda iken tanıdığımız bir eczacı bir yakınının iksir kullandığını ve kistlerinin eridiğini ve bu olayın raporlarını gördüğünü söyledi. İsterseniz sizde 2 ay deneyin bakın görün dedi. İbrahim beyin adresi aldık yanına gittik. Problem değil hallederiz demesi beni çok çok rahatlattı, ama yine de içimde bir şüphe vardı. İbrahim bey iksir, jel, huş forte, ayı üzümü forte, böbrek çayı ve tansiyon çayı verdi. Bu ürünleri tam 19 gün kullandıktan sonra tekrar doktora gittim ve tahlil sonuçlarının çok çok iyi olması karşısında şaşırdık.Ve hemen ibrahim beyin yanına gittik. Şekeriniz normale dönmüş, lökositler normale dönmüş, artık bundan sonra iyileşme süreci daha da hızlanır dikkkatli beslenin ve bu ürünlerin dozajını artırabilirseniz daha kısa ürede iyileşirsiniz dedi. Ben ibrahim bey çok çok güveniyorum. Hocam çok sağol, size inanıyorum.
  Hacer hanım şekerinizin normale dönmesi ve lenfositlerin normal seviyeye inmesi ve bunu 19 günde olması çok çok önemli bir gelişmedir. Siz şayet 2 ay daha iksir, jel, huş forte, ayı üzümü forte, böbrek çayı, tansiyon çayı ve spirulina kullanırsanız protein kaçağıda iyileşir.

Visitors found this page by searching for:

protein kaçağına iyi gelen bitkiler

böbrekte protein kaçağı bitkisel tedavisi

protein kaçağı bitkisel tedavi

protein kaçağında bitkisel tedavi

protein kaçağına iyi gelen yiyecekler

PROTEİN KAÇAĞINA NE İYİ GELİR

idrarda protein kaçağı olanlar nasıl beslenmeli

protein kaçağı olanlar nasıl beslenmeli

böbrekte protein kaçağı ağrı yaparmıgaitada proteinidrarda protein kaçağı yorgunluk yaparmıidrarda protein kaçağı bitkisel tedaviPROTEİN KAÇAĞI BİTKİSEL TEDAVİSİböbrekte protein kaçağına hangi bitki iyi gelirprotein kaçağında beslenmeidrarda protein kaçağı karında ağrı yaparmıprotein kaçağına bitkisel çözümProtein kaçağı tahlilprotein kacagi halsizlik yapar mi profesörlerden protein kaçağı yorumuprotein kaçagına zarar veren meyvelerprotein kacagina dogal tedaviprotein kaçağı halsizlik yaparmıProteğin kaçaklığına iyi gelen şeylerböbrekte protein kaçağına iyi gelen bitkiler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182