Cinsel isteksizlik, libido, iktidarsızlık, empotans, ereksiyon
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The Hastalıklar page is where you will Hastalıklar hakkında detaylı ve faydalı bilgiler.
 1. #1
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart Cinsel isteksizlik, libido, iktidarsızlık, empotans, ereksiyon

  İkdidarsızlık, empotans, impotence, erektil dysfunction:

  İkdidarsızlık veya empotans kişinin eşi ile yatığında cinsel münasebette bulunamamasına verilen isimdir. Bunun bilinen çok önemli iki türü mevcuttur.

  1-) Ereksiyon bozukluğu (ikdidarsızlık, impotence corundi): Cinsel münasebet sırasında penisin yeterince sertleşmemesi nedeniyle ortaya çıkan başarısızlık veya bazılarında erken boşalma veya geç boşanmada bu katagoriye girer.

  2-) Kısırlık (impotence generandi): Ereksiyon (penisin sertleşmesi) olmasına rağmen çocuk yapamama durumu görülür. Burada meni gelmesine rağmen menideki sperma ya hastalıklı veya sperma olmaması nedeniyle kısırlık görülür. Halkarasında ikdidarsızlık deyince genelikle ereksiyon bozukluğu nedeniyle, yani penisin sertleşememesi nedeniyle cinsi münasebet (sex) yapamamaya denir. Şayet kişide 6 aydan uzun bir süre bu durum devamederse vede sex denemelerinin % 70?i başarısızlıkla sonuclanırsa o zaman kronik ikdidarsızlıktan bahsedilir.

  İkdidarsızlık rahatsızlığı 40 yaşına kadar olanlarda % 10 çivarında ve 40 yaşının üzerindekilerde % 30-50 arasında olduğu tahmin edilmektedir.

  İkdidarsızlığın (empotans) sebepleri:
  Ereksiyonun (ikdidar, penisin sertleşmesi) bir çok faktörü vardır ve bunların başında sinir sistemi, damarlar, hormonlar ve psikolojik durum sayabiliriz. İkdidarsızlığın % 69 oranında organik sebeplerden ileri geldiğini Prof. Porrst, Hamburg, 4500 hastası üzerinde yaptığı araştırmalara göre idea etmektedir. Organik sebeplerden ortaya çıkan ikdidarsızlığın % 33 oranında damarsertliği, % 25 şeker hastalığı, %10 prosrat amaliyatı, % 11 sinirsel hastalıklar ve yaralanma, % 8 oranında kimyasl ilaçların yantesiri, % 7 uyuşturucu bağımlılığı ve % 6 oranında hormon bozukluklarının sebep olduğu tesbitedilmiştir.

  İkdidarsızlığın önemli faktörleri:
  1-) Kalp ve kan dolaşımı hastalıkları: Damar sertliği (arteryoskleroz), kolesterol ve yüksek tansiyon
  2-) Şeker hastalığı
  3-) Prostat amaliyatı
  4-) Belfıtığı nedeniyle sinirsel zedelenme
  5-) Hormon bozuklukları
  6-) Sinirsel hastalıklar
  7-) Kimyasl ilaçların yantesirleri
  8-) Alkol, sigara ve uyuşturucu maddeler
  9-) Aşırı şişmanlık
  10-) Uyku rahatsızlıkları

  11-) En önmeli faktör askterlerin yemeğine katılan cinsel güçü azaltıcı ilaçlar. Bu ilaçlar insanlarımızda kalıcı kötü etkilere sebep oluyor. Askerden dönenlerde iktidarsızlık veya askterden öncesine göre aşırı cinsel yetersizlik en önmli problemlerden biridir. Askerden dönünce eski cinsel gücünü kaybedenler beni aramakta ve çaresini sormaktadır. Peki beni tanımayanlar, onlar ne olcak. Türk Silahlı Kuvvetlerinde yapılan bu anormal sistem kaldırılmalırı, yoksa millet yakında ikdidarsızlaşacaktır. Bende 2 aylık askerlikten dönünce eski perfomansımın yerinde olmadığını görünce Üroloji kliniğine gittim. Yapılan muayenelerde bir problem yok dediler. Bende problem yoksa neden eski performansım yok dedim. Bilemiyecğiz dediler. Ben kedndim doğal ürünler kulanarak eskisindende iyi duruma geldim. Peki bu milyonlarca insanın durumu ne olacak? Genel Kurmayın buna bir çare bulması gerek. Almanyada evli olan askerler hafta sonu evlerinde geçirir. Bekarlar hafta sonu sebest hareket eder, yani genelevlerine gitmelerine engel olunmaz.

  İkdidarsızlığın (empotans) sebeplerinden % 20-30?unu ise psikolojik nedenlerdendir.
  1-) Stres
  2-) Depresyon
  3-) Eşle uyum sağlıyamama
  4-) Başaramıyacağım diye korkma
  5-) Kötü cinsel münasebetleri kafasından silememe

  Alkol:
  1-) Alkol sinirler için en büyük tehlikedir, çünkü alkol sinir hücrelerini öldürür. Bu nedenle sinirler sinyalleri düzenli olarak gönderemez ve ortaya erksiyon bozuklukları (ikdidarsızlık) çıkar.
  2-) Alkol vücudun hormon dengelerini bozar ve testosterolun (erkeklik hormonu) seviyesini düşürür ve erkeklerde zamanla kadınsı oluşumlar görülür, yani göğüsleri büyür ve kadınlık hormonu östrojen oranı çoğalır vede cinsel arzuları yok olur.
  3-) Alkol kişide psikolojik rahatsızlıklara sebep olur ve kişide depresyon ortaya çıkar.

  Kimyasal ilaçlar:
  Ereksiyon problemleri olanlar yüksek tansiyon, psikolojik rahatsızlıklar ve ağrılara karşı kimyasal ilaçlar alırlar. Bu ilaçlarda kişinin bütün hormon dengelerini alt üst eder. Böylece kişinin durumu sürekli kötüleşir.

  Uyuşturucu maddeler:
  Uyuşturucu maddeler (eroin, esrar, kokain, vb.) beyin ve sinir hücrelerini yavaş yavaş öldürür ve kişi kendini konturoledemez duruma düşer. Uyuşturucu bağımlılarında ereksiyon bozuklukları (iktidarsızlık) pek tabi bir durumdur. Geniş bilgi için haşhaş ve koka?ya bakınız.

  Şeker hastalığı:
  Şeker hastalarının % 30-50?sinde ereksiyon problemleri olduğu görülmüştür. Şeker hastasında penisin ana gövdesinde (corpus cavernosum) şeker artıkları bulunur ve bunlar penisin sertleşmesini önler. Ayrıca şeker nedeniyle tahrip olan sinir hücreleri signal gönderemez ve ereksiyon problemi ortaya çıkar.

  İkdidarsızlığın teşhisi:
  Hastalığın teşhisi için doktor hastayı birçok testlerden geçirir. Bunların başında damar sertlikleri, hormonları-, sinirlerin-, testislerin- ve penisin durumu konturoledilir. Hastanın eşi ile sex yaşamı incelenir ve eşlerle konuşulur. Rahatsızlığın neden ileri geldiği tam olarak anlşılana kadar araştırmalara devamedilir ve kesin teşhisten sonra tedaviye geçilir.

  İkdidarsızlığın tedavisi:
  1-) Rahatsızlığa büyük oranda damar sertliğinin (arteryoskleroz) sebep olduğu anlaşılmaktadır. Sarımsak, Gökçek İksiri veGökçek Tonikile damar sertliği tedavi edilebilir.
  2-) Şeker hastalığında başlanğıç safhası ise Aloxi ile tedavi edilebilir. Ayrıca çemen-, acıbadem-, çörek-, ve keçisedefi preparatlarıda etkili olabilir.
  3-) Prostat amaliyatı olmadan önce mümkünse doğal ilaçlarla prostat rahatsızlığı tedavi edilmelidir. Bu rahatsızlığa karşı Gökçek İksiri, ısırgankökü-, sabal-, ve meragülü preparatları kulanılır.
  4-) Sinirsel rahatsızlıklar kılıçotu preparatları veya Gökçek İksiri kulanılır.
  5-) Kimyasal ilaçların yan tesiri Gökçek İksiri ile tedavi edilebilir.
  6-) Uyuşturucu bağımlılığına karşı yulaf preparatları veya Gökçek İksiri kulanılır.
  7-) Hormon anaormalikleri Gökçek İksiri ile tedavi edilebilir.
  Ayrıca çakşır-, laden-, damiyana-, gigko-, ve ginseng preparatlarınında etkili olduğu söylenmektedir, fakat etkileri ispatlanmamıştır.

  Gökçek İksiri etkilidir, fakat damarların temizlenmesi zaman alır. viyagra ile yapılmak istenen nedir? Penise yeterince kan pompalanamadığından iktidarsızlık olmaktadır. Gökçek İksiri bu işi problemsiz çözmektedir, ama 10 larca yıldır yağlanan damarların açılması tabiiki hemen olmaz ve bir kaç ay sürebilir.

  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır. Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.
  Açıklama: Hayvansal besinler damarların iç yüzeyinde (mukazasında) plaklar olşmasına (yağlanmasına) neden olur. Damarların yağlanarak sertleşmesi yüksek tansiyona sebep olur. Damarlar yaşalandıkca beyin, kalp, penis ve vajinaya yeterince kan gitmemesi demektir. Buda felç, kalpkrizi, rekeklerde iktidarsızlık ve kadınlarda cinsel isteksizliğe sebep olur. Hayvansal besinleri azaltmak, hatta peyniri asla yememek gerekir. Gökçek İksiri ile tıkanan damarlar açılır ve kişide beyin kanaması, kalpkrizi erkeklerde iktidarsızlık ve kadınlarda cinsel isteksizlik rizikoları ortadan kalkar.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 2. #2
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart


  Alıntı mesrur Nickli Üyeden Alıntı
  Hocam
  40 yasindayim ve bu yasima kadar beni takip eden cinsel problemlerim icin bir tavsiye verebilir misiniz?
  --erken bosalma- hangi ilaci kullanabilirim (Kilic Otu hapini bulamiyorum. Istanbuldaki gokcek aktarda da bulamadim.Turkiyede bulabilecegimiz bir aktar var mi? Vey baska hangi ilaci kullanailirim)
  --sertlesme-Sertlesme oluyor ama kisa sureli.Bir de bosalmadan sonra uzun sure sertlesmiyor.
  --Genel direncin artirilmasi- Vucudum cok hassas en ufak bir sogukta yorgunlukta hemen rahatsiz oluyorum.Vucudu dinc tutacak hangi ilaclari tavsiye edersiniz.
  Viyagranın cinsel güçü artırmasını sebebbi nedir, genital bölgeye yoğun kan pompalanmasını sağlamasıdır. Tabii bu hapın bir çok yan tesiri vardır. Gökçek İksir kulandığınızda genital bölge veya vücudun tamamında damarlar temizlendiğinden ne olur. Bölgeye kan akışı yoğunlaşır. Yani Gökçek İksir sadece beyin, kalp veya diğer organalar da değil aynı zamanda cinsel organlara da aşırı kan akışını artırır. Yani kalıcı olarak cinsel güçü artırır. Damarlar ne kadar yağlanırsa cinsel güç o raanda zayıflar. Bu nendele kilolu ve kolesterolu yüksek olanlarda cinsel yetersizlik olur. Epimediumlu Kapsül, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Damar çayı ve iktidar Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 3. #3
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart

  Alıntı bedirhan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ben Bedirhan Diyarbakır dan 35 yaşındayım, son 1,5-2 yıldır, cinsel problemler başladı bende.Erken boşalma ve bir defa dan fazla ilişkide bulunamama gibi.Hanımın karşısında çok zor durma düştüm.Çeşit çeşit macunlar vs dendim, ama olmadı.Bir arkadaşım Gökçek İksir iyi gelebilir alıp kullanlar memun muş bir de bunu dene dedi.Bende ibrahim beyi aradım Gökçek İksir ve ikdidar çayı tavsiye etti, aldım kullandım.3-4 HAFTA SONRA CİNSEL GÜÇÜM ÇOK ARTI ERKEN BOŞAMA SIKINTIM GİTTİ.Bu iksir gerçekten iyi, akşamları 3-4 yemek kaşığı aldıktan 30 dakika sonra sanki viyagra almış gibi cinsel arzularım artıyor.İbrahim beye minnet boçluyum.Kendisine bu iksir bu kadar etkiye sahip mi dedim, evet dedi.Benim cinsel güçüm çok artı dedim, o zaman bir yazı yazarsanız iyi olur, böyle problemi olan çok insan var dedi bende bu yazıyı yazdım.Allah herkese derman versin.Ben piskolojik bunalıma girmiştim, şimdi bomba gibiyim.Darısı diğer hastalra.Sağolasın ibrahim bey
  Erken boşalma ve ikdidarsızlığın bir kaç sebebi vardır, pisikolojik,diabet, yüksek tansiyon, kolesterol vb.., bu raahtszılıklar genelikle yanlış beslene nedeniyle darlardaki yağalanma nedeniyle cinsel organa ve çevresine yeterli kan akmamasıdır.Bu tür rahatszılıklarda Epimediumlu Kapsül, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Damar çayı ve iktidar Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 4. #4
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart

  Alıntı mehmet114 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Amatörce bende futbol oynuyordum.Futbol sırasında bir kaç defa aynı şekilde sağ dizimin üstüne düştüm ve çarpıştım.Haliyle menüsküs oluştu ve dizimdeki bağlar gevşediğinden ve süreki ağrıması nedeniyle futbolu bıraktım.Bu rahatszılık beni bir türlü bırakmadı sürekli özelikle merdivenleri çıkarken zorlanıyordum, sanki zorlansam bir şeyle yırtılacakmış gibi oluyor ve sağ dizimi zorluyamıyordum.Doğal Tedavide menüsküs ilgili yazıyı okudum.Gökçek İksir ve kemik çayı aldım ve kulandım.Aradan 3 ay geçti eski rahatsızlıklarım hamdolsun kalmadı.Artık merdivenleri problemsiz çıkıyorum.İbrahim beye sonsuz teşekkür ederim.Artı İbrahim abi bu senin Gökçek İksir cinselliği artırıyor mu?Valla ben bunu kullanmaya başladıktan sonra viyagra almış gibi kendimi cinsel bakımdan güçlü hisediyorum ve çok forma giriyorum.Nedir bunun sırı?Senin bu iksirin böyle etkisi var mı? daha önce benim cinsel performansım doğrusu biraz son zamanlarda düşmüştü.Ama senin iksiri kullanmaya başladıktan sonra kendimi çok iyi hissediyorum.Lütfen beni aydınlat.
  Gökçek İksir menisküs ve cinsel zafiyete iyi gelmesi damarları temizlemsi ve kıkırdakları arıtması ve güçlendiricidir.

  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 5. #5
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart

  Alıntı suvari63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  slmm arkadaşlarr sevgilii üyelerr
  ben yaklşık 4 yıldrr idrar yolarında yanma şikayetinden dolayıı gitmediğim doktor neredeyse kalmadıı cinsel ilişkide istekszlik ve tam olarak ereksiyonn olamama gibii şikayetlerimden gökçek çayıı ve gökçek iksiri tadavisiyle şifa bulmaya başladım yaklaşık iki aydır kullanıyorum yüzde 60 70 iyleşmee hisedyorum gerçeten bu sorunlarla karşlaşan arkadaşlarıma tavsiye edrmm
  Gökçek İksir bütün damarlarda ki yağlanmayı önler. Özeliklede testis ve penisteki damarları temizler, yağlanmayı önler. Cinsel münasebetten önce cinsel arzular uynınca penise ve çevresine çok yoğun kan pompalanır. Şayet damarlarda problem yoksa cinsellik artar, eğer damarlarda yağlanma ve sertleşme oluşmuşsa cinsellik azalır. Gökçek iksir erkeklerde penis ve diğer cinsel organlardaki kan akışını artırır ve tabii cinseliğide. Aynı şekilde bayanlar rahim, yumurtalık ve ve vajinayı arıtır ve kan dolaşımını artırır ve tabii cinseliğide arıtır. Bu nedenle Epimediumlu Kapsül, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Damar çayı ve iktidar Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 6. #6
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart

  Alıntı gitarist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  buraya bu yazıyı yazmamda ki amaç benim gibi rahatsızlığı olupda bu ilaçlardan kullanmak isteyipde fakat yine benim en başda yaptığım gibi tereddüt eden arkadaşları bilgindirmekdir... bundan 1 ay evvel internette sedefle ilgili tedavi sitelerini gezerken... gökçek aktar diye bi siteyi ziyaret ettim... daha evvel bitkisel ilaçlar denememe rağmen sedef'e çare bulamadım... fakat bi umuttur deyip anadolu yaksından ilaçları almak için karşıya gökçek aktara gittim... ama yolda binbir düşünce vardı " acaba iyi gelicek mi " v.s fakat kaybedecek bişey yokdu... oranın yetkilisi ibrahim beyle bizzat görüşüp 1 saat'e yakında sohbet edip ilaçlar hakkında bilgi aldıkdan sonra... tonik ve iksiri kullanmaya başladım... kullandıkdan bi kaç gün sonra miğdemde ve bağırsaklarımda rahatlama hisettim... etki etti bunu çok merak ediyorum ve arada birde telefon açıp ibrahim abiye teşekkür ediyorum o da bana acele etmeyip 4 5 ay daha devam etmemi tedavinin daha başında olduğumu söyledi tabi bide yasaklar var... ne kadar çok sevsemde peynir yemiyorum, kuruyemiş, kola gibi vücuda zararlı yiyecekleri yemiyorum yani ibrahim abin yasakları var... uymak zorundayım... ama memnunum gerçekden perhiz etmemi istediği yiyecekleri unuttum bile... ama en önemli şeyi söyliycem sedef kaşıntım gitti pullanmalarda da azalma incelme oldu ilk bir ay için güzel bi sonuç ama ben sabredip tedavinin sonunu bekliycem... bu arada dikkat edin cinsel yöndende tetkliyo haberiniz olsun bence müthiç bişey bu iksir ve tonik insanı resmen dinç ve dinamik hissettriyo ne gaz ne şişlik var hatta bende reflüde vardı onu bile artık hissetmiyorum... ruhen ve bedenen çok iyiyim gerçekden birebir bana ulaşmak isteyenler mail atsınlar ben gerekirse yüzyüze bile konuşur bu durumu anlatırım çünkü bi zamanlar bende çaresiz düşünüyodum... derdi veren Allah dermanını da veririr yeter ki siz doğru insanlarla kaşrılaşın... içinizde ki inancı yitirmeyin yeter... ulaşmak isteyenler mailim var arkadaşlar

  Gitarist arkadaşımız Gökçek iksir ve Gökçek Tonikin etkisini hemen görmeye başladığını söyledi, fakat sedef hemen iyileşsin istiyor, kaşıntılar yok olmuş pullanmalar azalmış, mide ve bağırsakları rahatlamış ve cinsel güçü artmış, dinç ve dinamik oldum oldum diyor, yani mükemmel bütün bunlar bir ay içinde olan gelişmeler. Sabırla tedaviye devam ederse bir şeyi kalmaz inş.Epimediumlu Kapsül, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Damar çayı ve iktidar Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 7. #7
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart

  Alıntı Alp28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Abi yukarıdaki arkadaşlar Gökçek İksir viagra gibi etki yapıyor diye yazmışlar bende inandım aldım.Düşündümki hemen etki yapıyor, sizi telfonda aryınca 3-4 ay kullanacaksın ki testisler ve penisteki kılcal damarlar açılsın.İşte bu süreden sonra cinsel güçün artar dedin.Evet ben 4 aydır kullanıyorum.Gökçek iksir, gökçek ikdidar çayı ve söylediğiniz diyete uyuyorum.Peynir, sucuk, salm, sosis ve tatlı yemiyorum.Alkol, sigara, çay, kola ve kahve içmiyorum.Maydanoz, kereviz, havuç ve turpu çok tüketiyorum.Evet cinsel güçüm gereçkten arttı ama bu yaptığım diyetten mi kaynaklanıyor yoksa sizin iksirden mi bunu kestiremiyorum.Bu konuda bana bir bilgi verirmisiniz.Ben eskiden eşimle yatınca 3-4 dakikada hemen boşanıyordum ve 2.defa sekse güçüm kalmıyordu.Bu yaşta böyle çok zordurumdaydım.Şimdi her akşam bir kaç defa yapabiliyorum.Performansım çok çok iyi.Evet bunun asıl sebebi sizin iksir mi abi.Bırakınca yeniden eskisine döndermi?İnşallah dönmez.Ne diyorsun?


  Gökçek İksir ve ikdidar çayı ile cinsel gücünüz artar, çünkü iksir kılcal damarlardaki curufu, plakları çözer temziler arıtır.Viagranın etkisi de cinsel bölgeye aşırı kan pompalanmasını sağlamaktır.Fakat onun etkisi kalıcı değil geçicidir. Gökçek İksir kılcal damarları arıtır ve böylece testisler daha kaliteli sperm üretir ve penise daha çok kan pompalanır.Tabii ki doğru beslenmekte çok önemlidir, yanlış beslenince damarlar yağlanır.Buda cinselliği azaltır.

  Epimediumlu Kapsül, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Damar çayı ve iktidar Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 8. #8
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart

  Erken boşalma problemi organik veya psikolojik nedenle olabilir. Şayet problem psikolojik ise Gökçek Sinir çayı hapı, yok eğer organikse o zamanda Gökçek İksiri iyi gelir, çünkü testislerdeki curufu eritir ve daha kaliteli sperm salğılanmasını sağlar ve damarlar temizlenince penise daha çok kan dolar. Viyagra gibi kimyasal haplarla yapılmak istenen penis kan akışını artırmaktır ve öyledirde, fakat viyagranın o kadar çok yantesiri vardırki sonu ölümle bitebilir. Gökçek İksiri ile yapılan tedavi zaman alabilir, fakat tedavi kalıcıdır vede yantesiride yoktur.  Benim yakinan tanıdığım Ahmet amca 60 yaşında ve ailesi 40 yaşında adamcağız ailesi ile yatağa girince başaramıyacağım diye içinde bir korku beliyormuş ve korkuyormuş. Bana yardımcı olmamamı söyledi ben ona Gökçek Sinir çayı ile kendine güveninin artacağını söyledim ve bir paket çay verdim. Ahmet amcayı 3 ay sonra gördüğümde şimdi korkum yok ama peniste bir sertleşme yok dedi. Bende ona hemen etki istiyorsan viagra alacaksın, kalıcı olarak cinsel güçünün artmasını istiyorsan Gökçek İksiri kulşanacaksın vede doğru beslenceksin dedim. Doğru beslendiğini söyledi.

  Bende ona doğru beslenmenin et ve et mamülerini azaltmak, hiç peynir yememek, siyah çay, kahve, kola ve asitli içecek içmemekle vede aşırı tatlı ve hamurlu yememekle olacağını anlatım. O da biz yıllarca yanlış besleniyormuşuz dedi. Gökçek İksir alıp kulanmaya başladı 1. şişede cinsel güçünün artığını söyledi ve ve ben buna bir yıl devam etsem yan tesiri olur mu? dedi bende olmaz dedim. İstersen 10 yıl kulan bir yan tesiri olmaz dedim. O da o zamn sen benim iksirimi her ay hazırla ben alayım dedi.

  Damarlar ne kadar elastik yani temizse hücreler o kadar iyi beslenir. Damar sertliği testislerin yeterince hormon ve sperma üretmesini engeller. Viagra ile yapaılmak istenen ne? penise yeterince kan pompalamak ve pompalanan kanın penis ve çevresinde daha uzun süre kalmasını sağlamak. Tabii viagranın etkisi bir anlık vede birçok yan etkisi var. Şeker hastası bir tanıdık viagra almış, ailesi ile uzun süre cinsel ilişkide bununamadığından. Cinel münasebetten sonra kan geri dönmemiş ve penisi mosmor kalmış. Yakınları hemen hastaneye götürmüşler. Doktor 15 dakika geç gelseydiniz kesmek zorunda kalırdık dikkat edin diye uyarmış. Gökçek İksir uzun süre alındığında damarları temizler ve arıtır ve böylece cinsel organlara yeterince kan problemsiz gider. Hormon ve sperm kalitesi artar.


  Epimediumlu Kapsül, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Damar çayı ve iktidar Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 9. #9
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart


  Alıntı sehmuz33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Hocam cinsel perpormansım düşüyor, bu güçe nasıl yeniden ulaşabilirim ve kişi cinsellikte nasıl daha zevk alabilir.
  Evet yıllar önce Malezya!ya giden bir dostum, Malezya da aktarlarda insanların penis için özel bir masaj yağı satıldığından bahsetti.Ben o zaman çok gülmüştüm.Fakat sonra düşündüm ve araştırdım.Nasıl ki bir insan düzenli spor yapınca kasları güçlenirse penis de nihayetinde bir kas olduğuna göre özel bir masaj yağı ile penise kan akışını artırmak mümkün olduğu konusunda bende bir fikir oluştu ve araştırdım.Özel bazı bitkiler ve ozon yağından oluşan GÖKÇEK OZON Yağını geliştirdim.Bu yağ bütün organalar kan akışını artırır ve besler.Kişi günde sabah ve akşam bu yağla masaj yaparsa cinsel performansı en yüksek seviyeye ulaşır.Günümüzde viagra vs gibi ilaçın da maksadı aynı üretilmesinde ki maksat aynıdır penise kan akışını artırma.Fakat kimyasal ilaçların yan tesirinin büyük olması nedeniyle tavsiye etmek mümkün değildir.Gökçek Ozon Yağ ise hiçbir yan tesiri yoktur vede mükemmel ve kalıcı bir etkiye sahiptir.Genital siğil, genital herpes, varikosel, epididimit ve orşit proplemi olanlarda ozon yağı ile penis ve testislerini ovalayabilirler.Artı bayanlarda ki pis koku akıntı varsa bayanlarda hem harici olarak sürebilirler hemde kullandıkları tampona damlatarak kullanabilirler.

  Epimediumlu Kapsül, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Damar çayı ve iktidar Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 10. #10
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart


  Alıntı m.afsin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Hocam ben 51 yaşındayım ve bir Rus bayanla evliyim ve Balıkesir'in bir tatil yöresinde yaşıyoruz.Ben sizin ürünleri kolesterol, yüksek tansiyon ve kası ve koltuk altındaki terbezi iltihabı nedeniyle aldım ve kullanmaya başladım.Yüksek tansiyon ve kolesterolum bir ayda normale döndü.Fakat terbezi iltihabı az iyileşti ama kesin bir netice elde edemedik, siz kasık ve koltuk altındaki hidradentis subratife karşı ozon yağı sürün bu tedavi sürecini hızlandırır artı iksirin dozajın'da alırsanız iyi olur dediniz.Hocam ozon yağını kullanmaya başladıktan sonra akne inverse'den de kurtulduk hamdolsun.Hocam siz iksirin dozajını artırın dediniz ya işte bu dozajı günde 3-4 defa bir fincana çıkardıktan sonra iksir bu sefer afrodizyak gibi etki etmeye başladı.Hocam sen mutihiş bir buluş yapmışsın valla eskiden haftada 2 defa normal ilişkide bulunurdum ve süresi çok kısa idi.Hocam valla Allah senden razı olsun ya bu buluşun insanlık tarihi'nin en büyük buluşudur.Ben şimdi günde 2 posta maç yapıyorum hanım illallah getirdi.Abi senin adın mütüş Türk veya Baltcı olsun.Ben şimdi vallahi vede billahi 20 yaşındaki gençleri cebim'den çıkarırım.Peki hocam bir soru:Bu iksir ömür boyu kullanmanın bir mahsuru var mı? Çünkü ben ömür boyu bunu kullanmayı düşünenlerdenim de.Hocam ellerinden öperim aramızda pek yaş farkı yok, ama sana sayğıdan ellerini öperim sonsuz saygılarımı sunarım.
  Mehmet bey bu tür rahatsızlıkları olan binlerce hastayı tedavi ettik, fakat malum bizim toplumumuzda bu konular pek yazılıp çizilmiyor.İksirin dozajını günde 3-5 defa bir fincana artırabilirseniz günsel gücü en yüksek noktaya taşıyor.İsviçre'de yapılan uluslar arası tıp kongresinde cinsel yetersizliğin en önemli sebeplerinden % 70'inin damarlarda ki yağlanma daralma, kolesterol ve trigiliserid değerlerini yükselmesinden kaynaklandığı, % 10 diabet (şeker hastalığı), yü% 10 kronik böbrek yetmezliği ve % 10 ise piskolojik ve ailevi nedenlerden kaynaklandığı tesbit edilmiştir.Yani Kalp-damar problemini çözen kişi genelikle cinsel problemini de çözer.Terbezi iltihabın dan da kurtulmanız çok iyi bir gelişme buna da sevindim.İksir içilirken ozon yağı hem içilir, hemde penis ve testisler ozon yağı ile masaj yapılırsa cinsel organa kan akışı dahada yoğunlaşır.

  Epimediumlu Kapsül, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Damar çayı ve iktidar Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 90
  Son Mesaj: 2 Gün önce, 14:38
 2. Cevaplar: 50
  Son Mesaj: 10-11-2016, 11:06
 3. Cevaplar: 48
  Son Mesaj: 11-27-2014, 15:40
 4. Cevaplar: 11
  Son Mesaj: 04-17-2012, 09:33
 5. Cevaplar: 8
  Son Mesaj: 01-02-2012, 07:57

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri