Kulak çınlaması, tinnitus, kulak uğultusu, kulak tıkanması, kulak uğuldaması
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 93 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The Hastalıklar page is where you will Hastalıklar hakkında detaylı ve faydalı bilgiler.
 1. #1
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Post Kulak çınlaması, tinnitus, kulak uğultusu, kulak tıkanması, kulak uğuldaması

  Kulak Ağrısına Kulak Otu, Kulak Otu ile Orta Kulak Ağrısını Tedavi, Kulak Ağrısına Doğal Çözüm, İstanbul'da Kanalisayonlar, Kulak Ağrısına Kulak Otu, Kulak Ağrısına Bitkisel Çözüm, Orta Kulak iltihaplanması Bitkisel Destek, Orta Kulak Ağrısına Kulak Otu, Akut Kulak Ağrısıu, Akut Orta Kulak Ağrısı
  Kulak Ağrısına Kulak Otu, Kulak Ağrısına Doğal Çözüm, Kulak Ağrısına Bitkisel Çözüm, Orta Kulak iltihaplanması Bitkisel Destek, Orta Kulak Ağrısına Kulak Otu, Akut Kulak Ağrısıu, Akut Orta Kulak Ağrısı
  Kulak çınlaması, tinnitus, kulak uğultusu, kulak tıkanması, kulak uğuldaması
  Kulak çınlaması, tinnitus:

  Kulak çınlamasının tıptaki ismi tinnitustur, tinnitus herhangi bir akustik uyarı olmadan dışarıdan sürekli veya ara ara sesler duymaya kulak çınlaması denir. Sesler sürekli duyulur tıbbi olarak tinnitus bir hastalık sayılmayıp, hastalığın belirtisi sayılmaktadır. Kulak çınlaması ıslık, gürültü, kuş ötmesi, veya arı vızırtısı gibi çeşitli şekillerde sesler duyulur. Bu çınlama başta ve kulakta duyulur. Bu sesler sadece hasta tarfından duyulur. Bu nedenlede buna subjektif tinnitus denir. Rahatsızlık sadece hasta tarafından duyulduğundan teşhiside yapılamaz. Yetişkinlerin %5-10?u az veya çok tinnitus rahatsızlığı çekmektedir. Günümüz diskoteklerde dinledikleri yüksek müzik sesli müzik veya kulaklıkla dinledikleri yüksek müzik nedeniyle % 5?i tinnitus?e yakalanmıştır.

  Rahatsızlığın sebepleri:
  Kulak çınlamasına sebep olun faktörler kulakta veya beyindedir. Hastalığın sebepleri arasında ortakulak iltihaplanması, ani sağırlık, yaşlılık nedeniyle hücrelerin yıpranması veya başka organlardaki hastalıkları sayabiliriz. Ayrıca buna ilavetten tansiyonun aşırı düşmesi nedeniyle iç kulakta yeterince kan dolaşımının olmamasıda tinnitusa sebep olur.
  Bazı önemli faktörler:
  1-) Kanallarda fonksiyon bozuklukları
  2-) Kulak zarının zedelenmesi
  3-) Aşırı ve ani gürültü (bomba patlaması vb.) nedeniyle oluşan duyma problemleri
  4-) Kulak girişine giren yabancı madde nedeniyle kulak rahatsızlıkları
  5-) Yüksek veya alçak tansiyon
  6-) Psikolojik hastalıkların sebep olduğu tinnitus

  Ani sağırlıkla birlikte aynı anda kulak çınlamasıda başlar. Ayrıca beyin zarı iltihaplanması, yüksek veya alçak tansiyon, kansızlık ve stresde önemli faktördür. Kulak çınlamasının ana sebebi bu yukarıdaki faktörlerden dolayı tüysü duyma hücrelerinin (narin tüysü hücreler, hairy-cell, auditory nerve) tahrip olmasıdır. Kulağa gelen sesler değerlendirildiklerinden sonra tüysü hücrelere iletilir ve buradan beyindeki duyma merkezine iletişim yapılır. Beyinin haberleri yanlış alması veya yanlış değerlendirmesi nedeniyle kulak çınlaması olur.

  Komplikasyonlar:
  Tinnitus zamanında tedavi edilmezse uyku rahatsızlıkları, korkular, depresyon, işgüçü kayıbı, ve hatta intihara dahi sebep olabilir. Tinnitusün hemen tedavisi gerekir, aksi halde ortaya çıkan şeytan üçgeni nedeniyle sürekli kötüleşme devameder.

  Teşhis:
  Vücuttaki her hastalık tinnituse sebep olabilir, çünkü bu nedenle hastalığın sebebi araştırılmalı ve doğru teşhis konduktan sonra ancak tedavi yapılabilir. Bu nedenlede uzman doktorlara görünüp çok detaylı teşhis gerekir. Buna ilavetten KBB doktorunun bazı testler yapması gerekir.
  1-) Kulak kemiğinin fonksiyonları testedilir.
  2-) Düzen çatalı (diyapazon) ile duyma testleri yapılır.
  3-) Duyma frekanslarına uygun tesler yapılır ve ??audiogram?? yapılır. Testlerle kulak çınlaması sırasında duyulan seslere yakın sesler dinlenerek örtüşmeli diagram eldeedilir.
  4-) KBB muayenesi
  5-) Tansiyonun hergün ölçülmesi
  6-) Hastanın hastalık hikayesinin (anemnez) iyi bilinmesi gerekir.
  7-) Kulak çınlamasının % 20?sinde dengede kalamama gibi rahatsızlıkta görülebilir, bu nedenle hastanın dengede kalıp kalamadığı ölçülür.
  8-) Boyun omurlarının konturol edilmesi gerekir, çünkü omurdaki anaormalikler kulak sinirlerini etkiliyebilir.

  Tedavi:
  Şayet herhangi bir organik rahatsızlık tinnituse sebep olmuyorsa bu doğru teşhisle ve zamanında yapılan müdahele ile tedaviedilebilir, fakat genelikle tinnituse organik rahatsızlıklar sebep olmamaktadır. Tinnitus tek bir kulakta ortaya çıkabileceği gibi ikisindede aynı anda görülebilir, şayet rahatsızlık zamanında teşhis edilirse tedaviedilebilir. Zedelenen tüysü hücreleri o bölgedeki kan dolaşımını düzenlemek gerekir, buda doğal ilaçlarla mümkündür. Ortadoks tıbba göre klukokortikoitler (kortizonlu ilaçlar) kulanılmakta, fakat bunların yantesiri oldukca fazladır. Doğal ilaçlardan ZYE, ginkgo-, alıç-, ve sarımsak preparatları, Gökçek Tonik ve Gökçek İksiri kulanılır. Yüksek sesli müzik dinlenmemeside çok önemlidir.

  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır. Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 2. #2
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart

  Alıntı asya40 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  merhaba ibrahim bey ben zeki saraçoğlu. sızı komiser raci beyden istanbulda da gorevli duydum, onun kulak cınlaması % 60 iyilsmis. kayseri 1944 dogumluyum. benım sıze iki sorum olacak. 1) 15 yıldır hemoroid var.buyuk abdestten sonra kanama oluyor.iç ve dış ta. ayrıca 2) 40 yıldır sol kulagımda cınlama var surekli cınlama sesı duyuyorum. nasıl bir tedavi gerekir. simdiden tesekkur ederim.
  Hemoroide karşı basur çayı ve kulak çınlamasına karşı GİNKGO FORTE, Çoban Çantası FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, KULAK çayı ve Basur Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 3. #3
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart

  Alıntı hakan36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Askerliğimi topcu asteğmen olarak yaptım, gürültüden önce 2-3 baş dönmesi sonra sol kulağımda kulak çınlaması başladı. Yıllarca doktor doktor dolaştım. 10 yıl benim kulak çınlamasın çare bulamadım. Gökçek İksirini duyunca tabii önce şüphe ile karşıladım, ama yan tesiri yoksa denyim dedim. Gökçek İksiri 4 haftadır kulanıyorum. Kulak çınlamlarım çok şükür çok çok azaldı. İbrahim bey henüz tedavinin başında olduğumu ve 5-6 ay devam etmem gerektiğini ve tüysü hücrelerin yeniden canlanmasının zaman alacağını söyledi.
  Hakan bey sizdeki kulak çınlaması ve baş dönmesinin kısa sürede iyileşmeye başalması güzel, fakat tedaviye 4-5 ay devam etmeniz gerek ve GİNKGO FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, KULAK çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 4. #4
  zyetgin Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  May 2008
  Mesajlar
  1

  Standart Kulak çınlamasını yok edeniniz oldu mu?

  Alıntı zyetgin Nickli Üyeden Alıntı
  Merhaba,

  Ben de 2 yıldır devam eden bir kulak çınlaması var. Fizyolojik herhangi bir sorun gözükmüyor. Doktorlarda bir şey bulamadı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  GİNKGO FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, KULAK çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 5. #5
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart

  Alıntı zyetgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Merhaba,

  Ben de 2 yıldır devam eden bir kulak çınlaması var. Fizyolojik herhangi bir sorun gözükmüyor. Doktorlarda bir şey bulamadı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  Kullak çınlaması kılcal damarların darlaması nedneiyle kılcal damarlar beslenemezse olur.Şayet orta kullak iltihapalanması yaşadıysanı öztaki borusunda taşlaşarak kalan iltihap slyanagozu sıkıştırır ve buda kulak çınlamasına sebep olur.GİNKGO FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, KULAK çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 6. #6
  orhan40 Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  May 2008
  Mesajlar
  2

  Standart Off Of Kulak çınlaması Illeti Belamı Verin Be

  17 yıldır bu illet yakama yapıştı.kurtulamadım.doktorlar çınlama ile yaşamayı öğren diyorlar.sıkıysa gel yaşa.böyle giderse zaten hakkın rahmetine kavuşup yakında kurtulacam.lanet hastalık yüzünden ikidebir depresyona girip duruyorum.onun yüzünden evlenmedimde.kendime güven duygumu yitirdim.gelecek karanlık geliyor gözüme.yukarıdaki asteğmen arkadaşa benzer bir nedenim var.
  ŞU GÖKÇEK İKSİRİ NEDİR NEREDE BULUNUR KAÇ PARADIR.KAÇ YIL KULLANILIR.KİM İLGİLENİR BU İŞLE.

  CEVAP VERECEK ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER

 7. #7
  orhan40 Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  May 2008
  Mesajlar
  2

  Standart Offffff Of

  Alıntı orhan40 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  17 yıldır bu illet yakama yapıştı.kurtulamadım.doktorlar çınlama ile yaşamayı öğren diyorlar.sıkıysa gel yaşa.böyle giderse zaten hakkın rahmetine kavuşup yakında kurtulacam.lanet hastalık yüzünden ikidebir depresyona girip duruyorum.onun yüzünden evlenmedimde.kendime güven duygumu yitirdim.gelecek karanlık geliyor gözüme.yukarıdaki asteğmen arkadaşa benzer bir nedenim var.
  ŞU GÖKÇEK İKSİRİ NEDİR NEREDE BULUNUR KAÇ PARADIR.KAÇ YIL KULLANILIR.KİM İLGİLENİR BU İŞLE.

  CEVAP VERECEK ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER
  BİRKERE SAĞLIĞI KAYBETMEYE GÖR.İŞTE BÖYLE DUYAN OLMAZ.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 8. #8
  ugurrr Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Jul 2008
  Mesajlar
  1

  Standart ugur

  bende 3 yıl önce yanımda maytap patladı ondansora sag kulagım cınlamaya başladı süreklı cınlıyor bana yardımcı olurmusunuz? şindikten tesekkür ederim

 9. #9
  velit kaya Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Jul 2008
  Mesajlar
  1

  Standart gökçe iksiri

  selam arkadaşlar ben bu siteye yeni girdimbenim yegenimin yardımıyla bu siteye uye oldum.
  benim derdim çok büyük lütfen bana yardım edin yoksa kafayı yemek üzereyim.ben 18-20 senedir kulak çınlaması çekiyom lutfen bu gökce ıksırını nerden bulacagımı soyler mısınız .
  duyduguma gore ıyı gelıyormus ayrıca ben mersınde yasıyorum mersınde nerde bula bılırım.cok tesekkur ederım ve bu sıte yapımcılarına ayrıca tessukur ederım bana cok yardımcı oldu.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 10. #10
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart


  Alıntı velit kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  selam arkadaşlar ben bu siteye yeni girdimbenim yegenimin yardımıyla bu siteye uye oldum.benim derdim çok büyük lütfen bana yardım edin yoksa kafayı yemek üzereyim.ben 18-20 senedir kulak çınlaması çekiyom lutfen bu gökce ıksırını nerden bulacagımı soyler mısınız .duyduguma gore ıyı gelıyormus ayrıca ben mersınde yasıyorum mersınde nerde bula bılırım.cok tesekkur ederım ve bu sıte yapımcılarına ayrıca tessukur ederım bana cok yardımcı oldu.
  GİNKGO FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, KULAK çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 64
  Son Mesaj: 02-16-2017, 09:39
 2. Cevaplar: 183
  Son Mesaj: 10-21-2016, 15:18
 3. Cevaplar: 14
  Son Mesaj: 04-16-2012, 08:49
 4. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 01-05-2012, 09:05
 5. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 01-02-2012, 07:54

Tags for this Thread

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri