Sistit, aktif mesane, Mesane iltihaplanması, intelsistiyel sistit,
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The Hastalıklar page is where you will Hastalıklar hakkında detaylı ve faydalı bilgiler.
 1. #1
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Post Sistit, aktif mesane, Mesane iltihaplanması, intelsistiyel sistit,

  Sistit, aktif mesane, Mesane iltihaplanması, intelsistiyel sistit, cystitis, sistitis, Sistit tedavisi Sistit belirtileri,
  Mesane iltihaplanması, cystitis, sistitis, sistit:
  İdrar yolları iltihaplanması deyince buna böbrekler, idrar kordonları, mesane ve idrar kanalıiltihaplanması akla gelir. Böbreklerin iltihaplanmasına üst idrar yolları iltihaplanmasıda denir ve ayrıca elle alınır. Alt idrar yolları iltihaplanmasına ise mesane, idrar kordonu ve idrar kanalı iltihaplanması dahildir. Genelikle bağırsak bakterileri idrar yolları iltihaplanmasına sebep olur. İdrar yolları iltihaplanmasına sebep olur. İdrar yolları iltihaplanması bayanlarda erkeklere göre daha çok görülür. Bayanlarda daha sık enfeksiyon görülmesinin nedeni onlarda idrar yollunun oldukca kısa olmasıdır. Prostat problemi olan yaşlı erkeklerdede oldukca sık mesane iltihaplanması görülebilir.

  Mesane iltihaplanmasının sebepleri:Sistit akut ve kronik olabilir, şayet iltihaplanma tedaviden sonra beli aralıklarla yenide ortaya çıkıyorsa buna kronik sistit, yok tedavi edilebiliyorsa buna akut sistit denir. Sistit genelikle feçes (dışkı ) florası sebep olur, çünkü fecesten sonra makadı sadece tuvalet kağıdı ile silmek yeterli değildir ve hatta bu enfeksiyona sebep olan en büyük etkendir..


  Diğer önemli faktörler:
  1-) Hamilelik ve doğumda enfeksiyonun yayılmasına sebep olur.
  2-) Menopoz devresinde östrojen hormonunun azalması
  3-) Erkeklerde prostat büyümesi rahatsızlığı
  4-) İdrar yollarındaki taş, kum, veya ur nedeniyle daralma
  5-) Metabolizma hastalığı, şeker hastalığı ve nikris (gut hastalığı )
  6-) İdrar yollarına yapılan müdahale (sonda vb.) ile oluşan tahribatlar
  7-) Bebeklerde ve küçük çocuklarda görülen ümmün zafiyeti
  8-) Sapık cinsel ilişkilerde bulunanlarda enfeksiyon sık görülür.


  Mesane iltihaplanmasının belirtileri:
  1-) İdrar yaparken yanma ve ağrı hissetme (algüri)
  2-) Sık sık idrar yapmak için tuvalette gitme (poliüri)
  3-) İdrar yapmakta zorlanma (disüri)
  4-) Kasıkta ağrı ve kramplar
  5-) Nadiren kanda idrar görülebilir (hemaüri)
  Şayet zamanında tedaviedilmez ise, bu yükek ateş ve bel ağrısına sebep olabilir.


  Mesane iltihaplanmasının teşhisi:
  Hastanın hastalıkla ilgili rahatsızlıklarını analatması ile aldeedilen bilgiler (anamnez) ve idrarın kokusu, yoğunluğu, rengi ve içinde oluşan şekillerde bilgi vericidir. İdararda alyuvar, akyuvar, hücre artıkları ve bakteri ölüleri görülmesi halinde kan muayeneside gerekli olabilir. Ayrıca gerkli görülürse ultrasonlada bakılabilir. Böbrek iltihaplanması ve mesane iltihaplanmasını bir birine karıştırmamak gerekir. İdrar testinde dikkat edilmesi gereken bir diğer hususta idrarın ilk kısmı yabancı madde içerebilir. Bu nedenle biraz idrar bıraktıktan sonra başka bir bardağa idrar yapmak daha uygundur. Yani idrarın ilk ve son kısımlarının hijyen olmayabilir. Bu nedenle mümkün oldukca idrarın orta kısmı alınır. Böylece idrarın asıl yapısının ne olduğu anlaşılır.


  Mesane iltihaplanmasının komplikasyonları:
  Mesane iltihaplanması zamanında tedavi edilmezse o zaman iltihaplanmaya sebep olan bakteriler böbreklere yükselir vede böbreklerde iltihaplanır. Böbreklerin iltihaplanması yüksek ateş, soğuk soğuk terleme, idrar yaparken bel ağrısı ve sırt ağrısı görülür. ,İlerleyen durumlarda böbrek iflasına sebep olur. Erkeklerde prostat iltihaplanmasınada sebep olabilir. Ayrıca tedavilerde geç kalınırsa mesane dokusu bozularak büzülür ve amaliyatla alınmak zorunda kalınabilinir. Tedavi edilemeyen sistit kanın zehirlenmesine neden olur. Kanın zehirlenmesi demekse , bu mikropların bütün vücudda yayıması vehatta ölüme dahi sebep olabilir.

  Ne yapılabilir?
  Bayanların büyük abdestten sonra kağıtla silinmeleri yeterli değildir vehatta çok mahzurludur, çünkü fecesteki bakteri ve virüsler enfeksiyona sebep olur. Bu nedenle Büyük abdesten sonra mutlaka taharetlenmek gerekir. Ayrıca cinsl münasebetten sonra gusül abdesti almamada çok önemli faktörlerdendir. Bu duru genelikle gayri müslimlerde daha yaygındır, fakat müslüman olduğu halde taharetlenmeyen insanlarımızda oldukca çoktur. İslam bilen için nimettir

  Sistitin tedavisi:
  1-) Feces?den sonra (dışkı ) makat kağıtla silindikten sonra tekrar yıkanmalı
  2-) Cinsel münasebetten sonra hemen gusul abdesti almak mümkün değilse, önce cinsel organlar yıkanır.
  3-) İdrar yolları için iyi gelen şifalı bitki çayları içilmelidir ve bunların başında çörekotu-, ZYE-, altınbaşakotu-, atkuyruğuotu-, ısırganotu-, veya ardıç kozalağı preparatları, Gökçek Tonik ve Gökçek İksiri gelir.
  4-)Hastalık ilerlemişse mutlaka antibiyotik ilaçların kulanılması gerekir.
  5-) Antibiyotik ilaçlardan sonra tahrip olan bağırsakflorası ve idraryolları florası Gökçek İksiri, Gökçek Tonik ve ZYE ile yenilemek (regenerasyon) ve immün sistemini kuvvetlendirmek için gerekir.

  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır. Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 2. #2
  Üyelik tarihi
  Jul 2006
  Mesajlar
  3.643

  Standart

  Prostat kanseri tanısında kullanılan altın standart yöntemdir. Biyopsi işlemi makattan girilerek yapılan prostat ultrasonu eşiliğinde yapılır. Yaklaşık 9 yıl içerisinde 1000?in üzerinde hastaya biyopsi yapılmış ve hastalara dünya standartlarındaki oranlarda doğru tanı konulmuştur.

  Biyopsinin nerelerden alınması gerektiği konusunda edindiğimiz tecrübeler ve bunun yanında yurt dışındaki bilimsel faaliyetlerimiz sonucunda prostat biyopsisi

  İdrar kesesi iltihabına sistit adı verilir. Bu orta yaşlı kadınlarda daha sık görülen bir "sistit" şeklidir. Hastalarda genellikle uzun zaman içerisinde yavaş yavaş artarak ilerleyen sık idrara gitme, gece sık idrara kalkma, idrarını hissettiğinde göbek altında ağrı yakınmaları olur. Ağrı idrar yapınca hafifler. İdrarın uzun süre tutulması halinde idrarla birlikte gözle görülür kanamalar olabilir.

  Hastaların çoğunun psikolojisi bozulmuştur ve hep endişeli halleri vardır ve birçoğunda allerjik bir yapısı vardır.

  Nedeni tam olarak bilinmemekle birlikte, idrar kesesini döşeyen ve idrarın daha içerideki tabakalara geçmesini engelleyen örtünün çeşitli nedenlerle hasar görmesi ve idrarın iç tabakalara nüfus ederek kimyasal iltihaba sebep olması olarak açıklanabilir.
  İdrar tahlili ve kültür testlerinde genellikle anormallik saptanmaz. Antibiyotiklerden hastalar fayda görmez.

  Hastaların mesane kapasitesi oldukça küçülmüştür. Kesin tanı Potasyum testi ve Sistoskopi adı verilen idrar kesesinin içerisine bir alet ile bakılması ile konur.
  Tedavi uzun sürelidir. Tam iyileşme olmaz. Tedavide kullanılan ilaçlar içerisinde en etkili olanları ülkemiz piyasasında bulunmamaktadır.

  Teşhis için yapılan sistoskopi esnasında mesanenin genişletilmesi işlemi yapıldığı takdirde hastaların %30-40'ının yakınmaları geçici bir süreyle azalır.

  Ağızdan alınacak ilaçlar, idrar kesesine belirli aralıklarla ilaç enjeksiyonu ilk uygulanan tedavi şekilleridir. İleri vakalarda ise mesanenin tamamen alınması yerine yapay mesane yapılması yapılabilir.

  Uzun süreyle idrar yolu iltihabı tedavisi gören ve yakınmaları geçmeyen hastalarda düşünülmesi gereken bir hastalıktır.

 3. #3
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart

  Sistit Tedavisi, İntersistiyel Sistit Tedavisi, Ayı Üzümü ile Sistit Tedavisi, Bağırsak Mantarı Mesaneye Yerleşir, Sistite Bitkisel Çözüm, İnersistiyel Sistite Bitkisel Destek, Sistiti E-Koli Bakterisi Tetikler, İnersistiyel Sistiti Bağırsak Mantarı Tetikler


  Alıntı önal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  İNTERSTİSYEL SİSTİT

  AĞRILI MESANE SENDROMU
  İnterstisyel sistit mesanenin(idrar kesesi) dolması ile ilişkili olarak suprapubik (idrar kesesinin bulunduğu leğen kemiğinin iç bölgesi) ağrı hissedilmesidir. Semptomlar özellikle mesane dolu iken ortaya çıkar (iyice belirginleşir). Bu rahatszılık genelikle kadınşlarda görülen bir idrar kaçırma rahatszılığıdır.Fakat nasıl olduysa ben bu rahatsızlığa yakalandım.Yıllarca İstanbul, Ankara ve İzmirde gitmediğim meşhur üroloji uzmanı kalmadı.Hiçbiri ne olduğunu dahi bilemedi, sonunda bir doçent erkeklerde görülmeyen ve genelikle kadınlarda görülen interstisyel sistit sendurumu denen ağrılı idrar kaçırma rahtsızlığına yakalandığımı söyledi.Yurtdışından getirtiği bir ilaç biraz fayda verdi, fakat ilaçın 15 günlük kullanımlık bir dozu 500 ytl olduğundan bu ilaçla tedavi olmamın mümkün olmadığını gördüm.İnternetten araştıma yaparken İbrahim beyin sitesini gördüm ve ondan bana yardımcı olmasını ricaettim.Oda bana Gökçek İksir ve Gökçek Böbrek-Mesane çayı gönderdi.İksir ve çayı kullanmaya başladıktan birkaç gün sonra ağrılarım ve sık sık tuvalette gidip gelmelerim azaldı ve 3 ay sonra bu rahatsızlığımdan hiçbir eser kalmadı.İnanın bazı geceler 10-15 dakikada bir tuvalette gitmek zorunda kalıyordum ve ağrılardan yerlere yatıp kıvranıyordum. Canımdan bezmiştim valla ne kadar dua etsem azdır, o günden beri İbrahim bey için dua ediyorum.
  Önal bey buraya yani dükkana gelip, başından geçenleri anlatınca çok üzüldüm. Peki nasıl iyi oldunuz dedim, sizin sayenizde tabii beni hatırlamıyormusunuz dedi.Evet ben binlerce insanla görüşüyorum ve konuşuyorum.Bu nedenle ben bu olayı çoktan unutmuştum, peki iyileştiniz ama bir yazı yazmadınız dedim.Üye olmak ve yazı yazmak istedim ama başaramadım dedi.Ben yardımcı oldum üye oldu ve yazısını yazmış.Teşekkürler.

  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır. Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 4. #4
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart

  Alıntı hatice32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ben üç kız annesiyim büyük kızım ve Kızım Aylin 8 yaşın da astım sürekli hastalınıyor ve nöbetler geçiriyordu. İbrahim beye durumu anlatık Gökçek İksir verin ve de bronşit çayı içsin dedi. Söylediklerine takriben 5-6 hafta uyguladık o günden beri kızmımda astım nöbetleri görülmez oldu. İbrahim beye Gökçek İksir nasıl oluyor da astımı önlüyor dedim. O da bronşları temizliyor ve vücudu arıtıyor özeliklede bağırsak florasını optimum seviyeye getiriyor dedi. Doğrusu bek anlamadım am benim için önemli olan kızımın iyi olması.

  Küçük kızım Zehra bir yaşında ve hiçbir şey yemiyor ve bu nedenle halsiz ve dermansız. İbrahim bey Gökçek İksiri ve iştahszılık çayı tavsiye etti. Kulandık çocuğun durumu bir ay içinde düzeldi. Hamdolsun kızımın iştahı çok iyi artık daha güçlü ve dayanıklı.

  Ortancı kızım Nur Sema 6 yaşında ve çocuk altına kaçırıyordu. İbrahim abi Gökçek İksir ve idrar tutamama çayı diye bir çay hazırlayıp verdi. Çayı ve iksiri kulandıktan 4-5 hafta sonra Nur Sema artık altına kaçırmaz oldu.
  Şayet problem psikolojik ise tedavisi, kılıçotu olmak üzere şifalı bitkilerden oluşan, bir çay harmanı gerekir. Şayet mikropların sebep olduğu bir iltihaplanma nedeniyle ise o zamanda Gökçek İksiri gerekir. Her hastalığa harşı Gökçek İksir ve hastalığa karşı özel çay gereklidir.

  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 5. #5
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart

  Alıntı igokcek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Önal bey buraya yani dükkana gelip, başından geçenleri anlatınca çok üzüldüm. Peki nasıl iyi oldunuz dedim, sizin sayenizde tabii beni hatırlamıyormusunuz dedi.Evet ben binlerce insanla görüşüyorum ve konuşuyorum.Bu nedenle ben bu olayı çoktan unutmuştum, peki iyileştiniz ama bir yazı yazmadınız dedim.Üye olmak ve yazı yazmak istedim ama başaramadım dedi.Ben yardımcı oldum üye oldu ve yazısını yazmış.Teşekkürler.

  burasını yeni buldum ve üye oldum size ulaşmaya çalışıyorum , Benim eşim 3 yıldan beri isnersitisyel sistit hastası 1,5 yıldır amerikadan elmiron ilaç getirtiyoruz kullanıyo iyileşme var fakat burada okuduklarım ilgimi çekti bana yardımcı olurmusunuz ismim özcan gürsel 0 535 413 22 59

  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 6. #6
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart


  Alıntı ögürsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  burasını yeni buldum ve üye oldum size ulaşmaya çalışıyorum , Benim eşim 3 yıldan beri isnersitisyel sistit hastası 1,5 yıldır amerikadan elmiron ilaç getirtiyoruz kullanıyo iyileşme var fakat burada okuduklarım ilgimi çekti bana yardımcı olurmusunuz ismim özcan gürsel
  Gökçek İksir ve Böbrek ve mesane çayı iyi gelir, şayet midesinde veya bağırsaklarında mantar veya bakteri var ise o zaman Gökçek Tonikte gerekir.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 7. #7
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart

  Alıntı şirince Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  öncelikle herkeze acil şifalar dilerim ben intertisyel sistit hastalığına yaklaşık 4 yıl önce yakalandım hayatımı kabusa çevirdi yaşam kalitem düştü hiçbiryere gidemez olmuştum sürekli lavabo arar olmuştu gözlerim günde 6o dan fazla tuvallete gitmek ne kadar kabus dolu bir yaşamdı üniversite hastaneleride gece gündüz kaldım ama neyazıkkı dr yapabileceğimiz bu dediler antipiyotik yazıp gönderiyolardı dış dünyayla ilişkimi kestim çaresizdim anlıycanız.nette dolaşırken gökçek iksiri denk geldim açıkcası başlarda inanmadım ve defalarca ibrahim beyi arıyıp ben iyileşemiycem dedim oda bana korkma etkiye tepki dedi ve gerçekten sabır ve zaman herşeyin ilacı ilçaları yaklaşık 2 aydır kullanıyorum şimdi saatlerce arkadaşlarıma geziyorum idrar kaçırmalardanda eser yok okadar minnettarımki kendisine ve gerçeketen insaflı biriymiş kendine güveni tam olan biri vakat ilaçlardan yüksek miktarda paralar talep etmedi yani anlıycanız sahtekar vede para tuzağı diğil bu ilaçalar gerçekten yararlı.


  Şirin hanım sıkıntılarını anlattı analtı dinedim dinledim.Bazen gece geç saatlerde aradı ne oluyor dedim abi benim iyileşecekmiyim.Henüz bir etkisi olmadıda diye sürekli yakınıyordu.Bende acele etme sabret düzelir diyordum.Dorğsu çok zor durmuda olduğundan sürekli sabret diyordum.Sonunda Şirin hanımdan mutlu haber geldi.Çok şükür artık iyileşmişti ve idarını tutabiliyordu.İnsanların böyle çok ağır hastalıklarından kurtulmalarına valla hani bende çok seviniyorum.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 8. #8
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart

  Alıntı fatma28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Günde 25-30 defa tuvalette gitmek ne demk bilirmisiniz.Uyuyamamak sokağa çıkamamak normal bir insan gibi yaşıyamamak, doktor doktor gezmek ve sonunda verilen ilaçların hiçbir etkisinin olmaması, hatta antibiyotik kullandıkca problemin daha da ağırlaşması.Doktorlara ve ilaçlara deste deste para ödüyeceksin sonra daha kötü olacaksınız.ACI AMA GERÇEK.İnternetten arştırıken ibrahim beyin sitesini gördüm.Onun yanına gittim ve kendisi ile görüştüm bana analtıkları çok değişik geldi.Ama ne olursa olsun bunuda denyim dedim.Gökçek iksir, gökçek tonik ve böbrek ve mesane çayı aldım ve kullandım.Ne oldu biliyormusunuz evet tam 1 ayda iyileştim.Yıllardır bu kadar acı, çile, ızdırap, zaman kayıbı, ev işlerini yapamama ve işimde çalışamadığım için işimden olmam.Evet kabus bitti çok sağolun ibrahim bey size ne kadar teşekkür etsem azdır.
  Fatma hanım iyileştiğinize çok sevindim, fakat siz yinede 3 ay Gökçek iksir ve böbrek ve mesane çayı kullanın.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 9. #9
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart


  Alıntı mehmet-den Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  [mrb.annem aynen bu hastalıkla mücade etti.Kayseri Tıp fakültesi ardından bir sene sonra Ankara Gazi Tıp fakültesi aynı teşhisi koydu. 3 kez endoskopik ameliyat oldu. Avrupadan ilaçlar getirdiler ama nafile. yaklasık bi şişe ilac 500 ytl. Ardından yine haplar ve antibiyotikler. annem artık ölmeyi isteyecek kadar sancılıydı. İnternette rastgele buldum gökcek iksiri. Tıp yeterli gelmeyimce hemen sipariş verip aldık. İnanın annem daha 2 hafta olmadı agrılarının hafiflediğini söylüyor.İnsallah 2 ay kullanacaz.İbrahim hocama da da hergün dua ediyor. çok sagol hocam.
  Mehmet bey Gökçek İksir, Gökçek Tonik ve böbrek ve mesane çayına sabırla ve düzenle devam edildiğinde 2- ayda tamamen iyileşir. inş Tecrübe ile sabittir.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

 10. #10
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  24.597

  Standart

  Alıntı mehmet-den Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  annem 1aydır gökcek iksir gökcek tonik ve çayı kullanıyor. annemde babam da hergün dua ediyor ibrahim hocama. babam iki güne bir acile götürüyordu annemi. profösörlerin bile care bulamadıgı intersistiyel sistit agrılar suanda yok denecek kadar az. hocam hem büyük masraflardan kurtulduk. hemde ağrılardan sayenizde. 1 ay daha kullanacaz. hocam hersey için cok tesekkürler. cok sagolun


  Mehmet bey annenizin böyle çok ağır bir hastalıktan kurtulduğuna çok sevindim.İntersistiyel sist, her türlü alerji ve faranjit ve deri hastalıklarının sebebi mantalardır.Bağırsaklardaki mantarlar boğaza yerleşirse farnjite mesaneye yerleşirse intersistyel sistite bağırsak mukuzasında tahribat yaparsa alerjiye, sinüse yerleşir sinüzite sebep olur.Bu tür rahatszılıklardan kurtulmak için alınan antibiyotikler mantarların daha da çoğalmasına sebep olur.
  BitkiselTedavi.com - Resmi Satış Sitesidir.

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 21
  Son Mesaj: 2 Gün önce, 13:48
 2. Cevaplar: 19
  Son Mesaj: 12-07-2015, 15:43
 3. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 01-02-2012, 09:14
 4. Cevaplar: 11
  Son Mesaj: 01-02-2012, 07:48
 5. Cevaplar: 7
  Son Mesaj: 01-02-2012, 07:35

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri